Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Dve desetletji demokratičnega socializma

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178479 sporočil: 18.832
[Glavni forum] Tema: Dve desetletji demokratičnega socializma
[#2224020] 20.09.13 17:32 · odgovor na: (#2223286)
Odgovori   +    2
[janezpizdek]
> [Aleister]
> > [mataj]
> > Tako kot ti veš katera je moja.
>
> Nisem ti dala jaz minusa, te pa vprašam, da mi poveš, kje trdim, da vem, katera je tvoja politična stran.
> Nisem te ogovorila tokrat, niti te nisem nikoli politično okarakterizirala, vedno sem ti odgovorila na tvoj prispevek in nikakor ne na tvojo osebo. Zakaj tokrat misliš, da se vtikam v tvoje poltično opredeljenost?

Ma kaj se mu koji kurac opravičuješ, ko pa iz vsakega njegovega posta kriči brezpogojno gardijanstvo komunajzarof, doma ima pa tudi DomaćegaČlanaF21™, ki se bojda celo sme prosto in brez lisic sprehajati po Sloveniji. Jah, kaj se bomo zdaj tu sprenevedali? Valda je jasno, da gre za osebo, ki ima zarostan prokumunajzer um, ki je povrhu dovolj dijaboličen, da gre relativizirati celo barbararovski zločin. Twisted fakin commie mind, dude.

Btw, tudi zato, ker se je toliko Slovencev pohlevno pretvarjalo, da kobajagi ne razume katera politična opcija so kumuanjzerfašisti in matajefski prokumunajzerfašisti, zato imamo danes devastirano Slovenijo in smo edina kumunajzer država v Evropi y bogamy y šyre. Dost je blo sprenevedanja, dajmo že enkrat bobu reči kumunajzar, da lahko začnemo reševati ta problem, kanede?!

LP shaman

Ma se niti ne opravičujem, ker se nimam za kaj opravičevati. Ob takih razmišljanjih kot jim ima mataj, imam občutek, da imam opraviti z človekom, ki mu ni nič jasno, pa čeprav mu poveš stokrat kako stojijo stvari. Sploh ni sposoben se vživljati v sporočila drugih ljudi, ker je sprogramiran tako, da razume samo naučene politične parole. Kjer zasluti kako poltiko, se takoj vžge kot stroj in začne s svojo sprogramirano tirado brez repa in glave, kot bi pritisnil na gumb stroja brez lastne pameti.
Iz njegovega posta kriči usmerjeno izobraževanje in politična sprogramiranost osebka, ki sploh ne zmore razmišljati po svoje, ker mu manjka sposobnost klasičnega razmišljanja, ki je bil v Evropi v učnem procesu vse od Starih Grkov naprej. Komunajzerji pa so to razmišljanje popolnoma uničili v naših šolah in vsepovsod po državi je vse polno matajev in matajevk. So freh, gospodovalni, napihjeni in naphani z slamo, kot jo prodaja FDV in Kranjska Sorbonna, če pa hočeš od teh zmanipuliranih ljudi izvedeti, kaj so se pravzaprav naučili v šolah, pa ne znajo povedati, ker je očitno, da znajo vse, samo misliti s svojo glavo ne zmorejo. Za lastne misli jim je v glavah zmanjkalo prostora, ker so jim glave natlačene z visokoletečimi komunajzerskimi smetmi, iz česar izvira njihova samooklicana vse pomenbnost in lastna nekritična precenjenost.