Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kako poteka Mišičeva revizija poslov

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-79735 sporočil: 16.531
[0329Softb]
> [tigrica2]
> Saj nočem biti stranka, ampak vsi se bojijo priznati, da je stanje alarmantno, v Ljubljani skoraj na uici ne slišiš slovenščine, potem mi pa še Slovenci govorijo z nekim čudnim "l" jem, da me kar zmrazi. Pa danes sem Jankovića poslušala, ko je napovedal jednog i jedinog Halila kakorkoli, sredi Ljubljane, pa vsi ti rdečkarji niso vedeli, da ravno njihovi predniki niso pustili nobene religije, opij za ljudstvo, so dejali, da je, sedaj je pa važno, da je protislovensko ozadje in gonja, pa četudi bodo iz minareta vpili. Torej, še včeraj opij za ljudstvo, danes bomba za Slovence, pri tem pa zlorabljajo tudi musliče. Pred vsakimi lokalnimi volitvami Ljubljana dobi več 10.000 novih prebivalcev vpisanih v volilne imenike, ki ne govorijo slovensko. Pa mene ni sram priznati, da sem nacionalist, ker brez tega bomo Slovenci v roku 3o let izumrli ali pa postali ekzotični prebivalci države, ki smo jo dosanjali zato, da nas uniči.

Zločin in sramota je bilo biti nacionalist zgolj in samo v Jugoslaviji, nikjer drugje na svetu. Seveda se ne sme mešati nacionalizem z nacizmom, šovinizmom, rasizmom, itd.
Žal Slovenci, zgodovinsko gledano, nismo naredili za svojo nacijo nič. Nimamo svojih junakov iz preteklosti, ne kraljev, ne kraljic. Še Kralj Matjaž, pravljični junak, ni naš ampak madžarski. Nimamo ne kmeta, ki bi dvignil vile proti tiranom, ne borca, ki bi se postavil za svoj narod. Imamo povojne "junake", ki so po jamah in rovih pobijali svoje sonarodnjake v imenu revolucije. Še danes, ko je jasno vsem, da so ti počeli svinjarije, jih uradno častimo ter prirejamo proslave.

Edini svetel trenutek v zgodovini tega naroda (o državi je težko govoriti,ker je nismo nikoli prej imeli), 10 dnevno vojno, so nam komunjare povsem razvrednotile. Še več. Počasi se bo vse udeležence osamosvojitvene vojne začelo preganjati, kot rušitelje Jugoslavije. Ne bom nakladal o proslavi v Stožicah, za katero velika večina tega foruma tako ve in razume, da se ne bi smela zgoditi, bi pa rad opozoril na zgodovinsko dejstvo.
Od 745 do 1919 so bili ti kraji (Primorska izjema) pod nadvlado Germanov, od 1919 do 1991 pod nadvlado Beograda. Kakšna je danes razlika med nami in recimo Avstrijo, verjetno nima smisla govoriti. Slovenija je v svoj propad z velikimi koraki zakorakala leta 1991. To kar ni uspelo v 1200 letih Germanom, je 70 let načenjal Beograd, pospešeno in naravnost odlično pa gre od rok zadnjih 22 let politikom Slovenije.

ps
Tudi sam sem bil nekoč nacionalist in to ponosen vendar,
me ljubezen do moje nacije mineva.
Sploh si ne znam predstavljati, kaj je ljubezen do nacije.
Mi lahko razložiš tvojo predstavo?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2218192

Strani: 1

0329Softb sporočil: 3.757
Sploh si ne znam predstavljati, kaj je ljubezen do nacije.
Mi lahko razložiš tvojo predstavo?
Uh, tebi v bistvu skoraj še najlažje.

Predstavljaj si "drisko", ki zna napisati samo "kontrolna dividenda" in še kakšno besedo zraven, vendar ima tako rad svoje sonarodnjake, da se odloči s tem gnjaviti drug narod, recimo Hrvate.

Strani: 1