Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Dve desetletji demokratičnega socializma

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-163619 sporočil: 1.991
[FIN-368181]
Fantastičen izbor prispevkov danes v Financah ;)
Se strinjam, sem ravno hotel Gustlna pobarat, če lahko uvede tak sistem - prvo prebereš, si navdušen nad prispevkom, plačaš naročnino za ta dan. Po moje bi se tud financarji potrudili, da izboljšajo svojo kvaliteto.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2215631

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.629
[nbrane]
> [FIN-368181]
> Fantastičen izbor prispevkov danes v Financah ;)

Se strinjam, sem ravno hotel Gustlna pobarat, če lahko uvede tak sistem - prvo prebereš, si navdušen nad prispevkom, plačaš naročnino za ta dan. Po moje bi se tud financarji potrudili, da izboljšajo svojo kvaliteto.
Meni znani tovrstni testi v tujini so klavrno propadli. "Kod nas" bi bilo še slabše.

Obstaja nekaj primerov, kjer brezplačne news strani zbirajo "podporo", podobno kto Wikipedia, vendar gre to bolj za malo bolj razširjene blogerske strani.

Bil je tudi nek projekt, celo Slovenci so bili vpleteni, kjer je šel sistem tako:

- na nek račun si naložiš denar, kreditne točke.
- sistem naj bi deloval čez več medijev, kot recimo Piano
- ko naletiš na plačljiv članek, ga kupiš s kreditno točko.
- če ti ni všeč, na koncu članka zahtevaš "refund" in se ti kreditna točka pripiše nazaj
- statistična telovadba izpostavi skrbnikom uporabnike, ki nikoli nič ne plačajo, samo refundirajo in jim da neke penale oz jim ne omogoči nadaljnega branja.

Ne vem, kaj se je zgodilo s tem, ampak to je spet zadeva, ki lahko deluje na long tailu...torej na večjih trgih.

Še posebej v luči tega, da ko smo na finance.si še objavljali vremensko napoved, je imel članek:


- Vikend bo sončen ... same petke
- Vikend bo deževen ... same cveke

:)

Strani: 1