Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-257936 sporočil: 1.306
"Bratuškova pozvala, naj predlagajo ukrepe..."

Ja, kdo je pa zdej v deželici tej capo di bando? A ni tako, da imamo ministre in PM, ki bi morali veliko znati in modro ter strokovno voditi to državico? A niso plačani za to?

P.S.: Če ne zmorete ali ne znate, odstopite! Zakaj ste se pa drenjali na oblast, če zdaj pozivate DRUGE, naj dajo predloge, kako kakšno stvar urediti!

Moj Bog! Sem samo preprosta ženska, ampak tako butaste izjave pa si ne upam dati. Kakšen nabildan ego mora imeti ženska, ki jo imamo namesto PM, da jo ni prav nič sram in zraven še misli, da je pametna in sposobna!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2182323

Strani: 1

anon-156613 sporočil: 1.503
[Glavni forum] Tema: Bratuškova: Vse gre po načrtu
[#2182328] 30.07.13 09:52 · odgovor na: anon-257936 (#2182323)
Odgovori   +    14
[FIN-216611]
Moj Bog! Sem samo preprosta ženska, ampak tako butaste izjave pa si ne upam dati. Kakšen nabildan ego mora imeti ženska, ki jo imamo namesto PM, da jo ni prav nič sram in zraven še misli, da je pametna in sposobna!
Njen ego in njeno intelektualno obzorje se glihata z Jankovićevim ! Podobna pa sta si tudi po načinu prezentacije lastne miselne praznine , veliko govorjenja in malo ali nič povedanega .
anon-154207 sporočil: 7.023
[Glavni forum] Tema: Bratuškova: Vse gre po načrtu
[#2182381] 30.07.13 11:03 · odgovor na: anon-257936 (#2182323)
Odgovori   +    8
[FIN-216611]
"Bratuškova pozvala, naj predlagajo ukrepe..."

Ja, kdo je pa zdej v deželici tej capo di bando? A ni tako, da imamo ministre in PM, ki bi morali veliko znati in modro ter strokovno voditi to državico? A niso plačani za to?

P.S.: Če ne zmorete ali ne znate, odstopite! Zakaj ste se pa drenjali na oblast, če zdaj pozivate DRUGE, naj dajo predloge, kako kakšno stvar urediti!

Moj Bog! Sem samo preprosta ženska, ampak tako butaste izjave pa si ne upam dati. Kakšen nabildan ego mora imeti ženska, ki jo imamo namesto PM, da jo ni prav nič sram in zraven še misli, da je pametna in sposobna!
Pozabljaš na njen plagiatorski dosje ;)
Njeni izjavi se ni čuditi. Le potrjuje kdo ali kaj ona je.

Strani: 1