Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-234762 sporočil: 433
Public Enemy Kovač - ne strinjam se s tabo. Ne išči barab samo na levici, jih imate na desnici veliko več, veš, komunisti so tiste živali, ki so se prebarvale leta 1991 pretežno v desničarje. Mene osebno bolj zanima, kdaj bodo odgovarjali tisti mafiozarski nastavljenci "osamosvojiteljev" poslani iz KAD-a in SOD-a da razprodajo vse slovenske tovarne in povzročijo nezaposlenost in bedo, kakršne smo priča danes. Nekoč sem prebral članek: "Zaradi domnevne zlorabe svojih položajev so se v preiskavi znašli Igor Bavčar, Boško Šrot, Marko Pogačnik in Tomaž Toplak". Prva dva sta se znašla na sodišču.
Kaj je sedaj s Pogačnikom in Toplakom ??? Oba sta na visokih položajih, zaslužna za uničenje Slovenije - bivše največje izvoznice vzhodne regije.
** denar pa pri desnem krilu KP Slovenije (beri SDS)Press.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2179101

Strani: 1

anon-242092 sporočil: 5.152
Zadnja sprememba: anon-242092 25.07.2013 18:52
[kmatjaz664]
Public Enemy Kovač - ne strinjam se s tabo. Ne išči barab samo na levici, jih imate na desnici veliko več, veš, komunisti so tiste živali, ki so se prebarvale leta 1991 pretežno v desničarje. Mene osebno bolj zanima, kdaj bodo odgovarjali tisti mafiozarski nastavljenci "osamosvojiteljev" poslani iz KAD-a in SOD-a da razprodajo vse slovenske tovarne in povzročijo nezaposlenost in bedo, kakršne smo priča danes. Nekoč sem prebral članek: "Zaradi domnevne zlorabe svojih položajev so se v preiskavi znašli Igor Bavčar, Boško Šrot, Marko Pogačnik in Tomaž Toplak". Prva dva sta se znašla na sodišču.
Kaj je sedaj s Pogačnikom in Toplakom ??? Oba sta na visokih položajih, zaslužna za uničenje Slovenije - bivše največje izvoznice vzhodne regije.
** denar pa pri desnem krilu KP Slovenije (beri SDS)Press.
Zanimiva logika: komunisti so tisti, ki so se leta 1991 prebarvali v desnicarje, direktna kontinuiteta ZKS, ki se niti s prebarvajnjem ni kaj dosti trudila (razen menjave logotipov ZKS, ZKS-SDP, SDP, ZLSD, SD), kot tudi kurcanova kukavicja jajca, kot so (bila) SNS, SMS, LDS, SLS, Desus, Zares, PS i najnovija Solidarnost, so pa kaj? Antikomunisti?

Mars na sit listo, pezde!

P.S.: Aja, fak, saj si ze gor... ze sto let, jp. Gustl, a je mozno, da bi imel tega pezdeta dvakrat na sit listi, ali celo veckrat? Ce da, se bom samo zato narocil na vase glasilo SZDL. Za poloziti par strani v skoljko, preden grem srat, bo ze dobro.

Strani: 1