Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Jolanda Čeplak naj dela za 800 evrov na mesec

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Nepremičnine (1)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253

micom je napisal(a):


Pisem lahko o zadevah, o katerih ne odlocajo parlament ali vlada ali ustavno (tudi vrhovno) sodisce, torej o zadevah, o katerih se ne odloca na nivoju drzave. Je pa res, da se mi vec ne da pisati toliko, kot se mi je dalo vcasih. Dovolj sem naredil, zdaj je cas na mladih, da nadaljujejo tam, kjer sem jaz zakljucil. Jaz se bom oglasal priloznostno, kolikor mi bodo pac dopuscala moja leta. Ko bos v mojih letih, bos razumel, da clovek zgubi energijo.

Aja, ok. Razumel sem najprej da ti je bilo dovoljeno pisati samo o strogo strokovnih zadevah, o politiki pa izrecno prepovedano.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 217818

Strani: 1

anon-9303 sporočil: 1.074

bc123a je napisal(a):


Aja, ok. Razumel sem najprej da ti je bilo dovoljeno pisati samo o strogo strokovnih zadevah, o politiki pa izrecno prepovedano.


Ce pomislis, o cem vse se v SLO odloca na nacionalni ravni, je to prakticno isto. Nas kodeks dopusca pisanje o politiki na lokalni ravni in o zadevah, ki se ne ticejo nacionalne politike. Zato zelo pazljivo izbiram teme, ampak na koncu ostane pa v taki spolitizirani drzavi prekleto malo, kar ni nacionalno politicno vprasanje. Samo se eden v vrsti dokazov, da je SLO drzava, kjer politika kontrolira prakticno vse.


MM

Strani: 1