Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: članek Skipti, Telekom Slovenije in investicije toplovodarjev

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-55773 sporočil: 241

igorpanjan je napisal(a):
@Andres: z največjim veseljem bi se preselil gor za kratek dopust, ki bi bil hkrati investicija, samo se bojim, da je Islandija vsaj z mojega zornega kota, pregrešno draga. Bom moral še malo finančnih žgancev pojest :). Bom pa raziskal kako je s temi tržnimi računi, pravzaprav bom pogledal večje banke povsod po evropi.

P.S.
Kako za vraga sta vidva končala na Islandiji? Lahko se menimo tudi preko zs. na panjan45@gmail.com, da ne smetimo foruma. Se mi zdi, da imam mali milijon vprašanj. ;)
Se opravičujem za to zamudo, ki je šla brez dvoma po nesreči mimo mene.
Glede seltive zadržkov ni, seveda pa je odvisno kakšne vrste investicijo imaš v mislih. Za nekatere je gola selitev investicija, za druge pač spet drugačna oblika.



Morda lahko na tem mestu tudi dodam, da se Skipti pripravlja na ponovno kandidiranje za nakup TS.

Andres

Neposredni odgovori na sporočilo št. 217812

Strani: 1

anon-53020 sporočil: 24

Andres je napisal(a):

Se opravičujem za to zamudo, ki je šla brez dvoma po nesreči mimo mene.
Glede seltive zadržkov ni, seveda pa je odvisno kakšne vrste investicijo imaš v mislih. Za nekatere je gola selitev investicija, za druge pač spet drugačna oblika.



Morda lahko na tem mestu tudi dodam, da se Skipti pripravlja na ponovno kandidiranje za nakup TS.

Andres
 
A so se odločili da pojačajo ponudbo na 405 eu.To bosta JJ in MJ vesela!
anon-132338 sporočil: 781
Zelo lepo toda malo prepozno mislim, da so se pogledi že obrnili stran. Jaz sem pa slišal da se čakajo certifikati tako, da se bo dalo mogoče celo po 250 dobit! ;)))

Strani: 1