Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-79735 sporočil: 16.531
[najobj]
... Minister za infrastrukturo in prostor Samo Omerzel je osebno naklonjen privatizaciji, ključno pa se mu zdi, da se pri tem dobi partnerje, ki bodo podjetja razvijali naprej. ...

... ja, ker je znano, da kitajski partnerji Aerodroma Ljubljana ne bodo razvijali naprej, ampak ga bodo z zemljo vred takoj odpeljali na Kitajsko, da se ne bodo rabili jebat s odšraufanjem vsega živega na Aerodromu Ljubljana ...
P.S.: enkrat sem že napisal, da če bi mene kdo kaj vprašal, bi jaz dal celi Koper v najem Kitajcem, pa naj si oni tukaj naredijo svoj "Hong Kong" ... evo, jaz pa bi lepo najemnino kasiral, imel bi velik trg in še "starejšega brata" bi imel vedno pri roki, če bi me kdo od "sosedovih mulcev" iz EU slučajno kaj gnjavil ... jebiga, ampak mene noben nič ne vpraša, zato pa se zdaj jebemo s trojko oziroma trojka jebe nas ...
Ne bluzi, ti še najemnine za 5000 m2 teritorija ne znaš kasirati, kaj bi šele za cel Koper.
Sem prepričan, da ti je niti trojka ne bi mogla uturit, zato te bo kar đabe tucala ....

UTD press ;)