Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-96090 sporočil: 1.218
Zadnja sprememba: anon-96090 12.07.2013 15:56
@Najobj - Kabum, odlično, direktno v tarčo. Jaz sem že pred vstopom v EU in NATO pisal o pristopu Slovenije k ASEAN-u in Kitajski, kot "Duty-free" zona za države daljnega vzhoda. Pa bi tukaj sestavljali japonske avtomobile (Cimos, Revoz), elektroniko, (Gorenje, Iskra, Elektrooptika) sodelovali bi v infrastrukturnih projektih s turbinami Litostroja, znanjem Hidroinštituta, prodajali veliko svojega znanja, (Akrapovič, Boscarol, Hydria, Avtoelektrika), razvili bi koprsko pristanišče s tremi tiri, naša farmacevtska industrija bi dobila še nov zagon, letališča LJ in MB bi bila polno zasedena, zdraviliški turizem bi zaživel v termah po Prekmurju............ Edini problem, ki smo ga imeli, je bila vladajoča opcija zadnjih 22 let. Naj bo levi ali desni, vse sami brezveznjaki, samo omrzel je tupko.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2169519

Strani: 1

anon-128631 sporočil: 2.624
[Damjan2006]
@Najobj - Kabum, odlično, direktno v tarčo. Jaz sem že pred vstopom v EU in NATO pisal o pristopu Slovenije k ASEAN-u in Kitajski, kot "Duty-free" zona za države daljnega vzhoda. Pa bi tukaj sestavljali japonske avtomobile (Cimos, Revoz), elektroniko, (Gorenje, Iskra, Elektrooptika) sodelovali bi v infrastrukturnih projektih s turbinami Litostroja, znanjem Hidroinštituta, prodajali veliko svojega znanja, (Akrapovič, Boscarol, Hydria, Avtoelektrika), razvili bi koprsko pristanišče s tremi tiri, naša farmacevtska industrija bi dobila še nov zagon, letališča LJ in MB bi bila polno zasedena, zdraviliški turizem bi zaživel v termah po Prekmurju............ Edini problem, ki smo ga imeli, je bila vladajoča opcija zadnjih 22 let. Naj bo levi ali desni, vse sami brezveznjaki, samo omrzel je tupko.
Tukaj vidim drugi problem teh, ki so v JU in v politiki. Ti bodo prikrivali svojo nesposobnost tudi tem, da bodo v škodo drave poiskušali zaščititi sebe.
JAz pravim, da je potrebno vse takšne nagnati in razne žlehnobe ter jim prepovvedati delo v JU in jih izločiti iz politike.

ČE smo pošteni in gledamo dogajanje zadnje mesece veliko kateremu gledalcu prie na misel naslednje:
Imeli ste komunizem in sedaj bomo nabili davke, da boste videli kaj je bil komunizem. TAko poiskušajo posamezniki z politiko v gospdoarstvu in obdavčitvami prisiliti, da bodo začeli podpirati ideologijo AVANGARDISTOV, ki so se borili samo zase in za vodilne v delavskem razredu.
Torej če potegnemo zaključek se vsi borijo za mesto pri koritu in da ga nebi polnili.

Strani: 1