Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-213866 sporočil: 888
Gre za varčevalne ukrepe, proti katerim se je ravno Bratuškova lani v opoziciji silovito zavzemala
Kovač, Bratuškova je, ko je bila v opoziciji, silovito nasprotovala varčevalnim ukrepom; ki jih je skušal uvesti takratni minister za finance Šuštaršič.

Šiviljina kariera itak temelji na predragem nakupu orientalskih tepihov.
Še vedno mi ni nihče razložil, kako je lahko vodila državne finance, ko pa nima niti slučajno primerne izobrazbe, vključno z magisterijem ne.

Kdaj se boste novinarji naučili postavljati prava vprašanja in pisati v pravilni slovenščini.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2167759

Strani: 1

anon-221428 sporočil: 130
Še vedno mi ni nihče razložil, kako je lahko vodila državne finance, ko pa nima niti slučajno primerne izobrazbe, vključno z magisterijem ne.

Ker je bila prej pač v LDS in je dobila funkcijo, saj je vseeno katero, tisto ki se je pač takrat ponudila. Naključje je hotelo, da ravno za proračun, zaradi česar je kasneje obveljala za stokovnjakinjo v PS, ki lahko prevzame krmilo države. Bizarna naključja so pripeljala šiviljo na čelo države, sicer je pa bil tudi Tito samo ključavničar :)

p.s. verjetno je ga je nekomu tudi potegnila, da je tako mlada prišla na tako funkcijo
anon-219649 sporočil: 42
@ljuba

ti bom jaz odgovoril, Alenka prihaja iz sodniške družine. V starem sistemu nisi mogel biti sodnik če nisi bil KP. In ker ta sistem še vedno obstaja te preko vez in poznanstev "naštimajo" in v zameno delaš kakor oni pravijo.
anon-15715 sporočil: 6.084
[ljuba56]
>Gre za varčevalne ukrepe, proti katerim se je ravno Bratuškova lani v opoziciji silovito zavzemala

Kovač, Bratuškova je, ko je bila v opoziciji, silovito nasprotovala varčevalnim ukrepom; ki jih je skušal uvesti takratni minister za finance Šuštaršič.

Šiviljina kariera itak temelji na predragem nakupu orientalskih tepihov.
Še vedno mi ni nihče razložil, kako je lahko vodila državne finance, ko pa nima niti slučajno primerne izobrazbe, vključno z magisterijem ne.
Ona je "čudo od deteta", skoraj takoj po končanem tekstilnem faksu je postala svetovalka na ministrstvu za malo gospodarstvo...toliko o primerni izobrazbi , da o izkušnjah ne govorimo.

Strani: 1