Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kako je piškotna direktiva usekala po Viniju

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-235744 sporočil: 1.116
[Glavni forum] Tema: Kako je piškotna direktiva usekala po Viniju
[#2152678] 20.06.13 07:58 · odgovor na: Gustl (#2152663)
Odgovori   +    9
[Gustl]
> [Florenca]
> Bravo! Tudi jaz imam dolgo lajtengo za novodobne blesarije in mi je skoraj film počil, ko so se mi pri vsakem kliku prikazovali kukiji (pri tem da sploh ne vem, kakšno vezo imajo s ceno riža na Kitajskem) in sem vsa besna klikala na NE, kajti če nekaj ne razumem, potem sem PROTI-

Ja, to je enak primer kot v clanku pri spletni strani z recepti. Obiskovalci ne razumejo, torej je ne. Prej se pa 15 let niso sekirali za default da.

Tu gre pravzaprav za nemoc evrobirokratov proti Google & Co in so bitko prenesli na pleca upravljavcev milijonov spletnih strani, ki bodo postopoma pritisnili na Google & Co. naj drugace uredi sledenje uporabnikom. Da bi to opustili, je iluzija. Morda hocejo pa vlade imeti monopol nad šnjofanjem, ne vem.
Ko smo že pri slednjem, a je Pirc-Musarjeva že obravnavala tiste nezakonite prisluhe Ropa Janši ter koga zašila? Odgovor je verjetno ne.

Ta zadeva se da enostavno rešit. Proračun IP-RS zbit na 25% današnjega. Pa se fantje in punce tam ne bodo imeli časa ukvarjat z blesarijami.