Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ku ku kukiji

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-93129 sporočil: 2.117
[Glavni forum] Tema: Ku ku kukiji
[#2152651] 20.06.13 07:21
Odgovori   +    19
Nič ne boste hodili v svet! Kar doma bodite! Nič firm v tujini! Nič bančnih računov v tujini! Kontrolirali vas bomo tu in ne boste mi bežali! Traparije smemo početi samo mi, ki smo zakon za vse vas! Zakon smo mi pisali zase! Tišina, raja!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2152651

Strani: 1

velikipok sporočil: 1.340
[Glavni forum] Tema: Ku ku kukiji
[#2152718] 20.06.13 08:27 · odgovor na: anon-93129 (#2152651)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: velikipok 20.06.2013 08:32
...nič tihih in komanditnih družb, ki jih je v svetu ogromno (oz. lahko jih imaš tudi v SLO a moraš partnerje razkriti, jebeš tako tiho/komanditno družbo), nič delnic na prinosnika brez vpisa v KDD, da lahko ja vse prešnofajo sproti. To pri nas ni zaželjeno, ker potem novinar in sosed ne moreta videti kdo je zadaj in se naslajati ob neuspehih ali zganjati faušije ob uspehih. In ne mi bluzit o preprečevanju kriminala, za to imamo organe.
Nič nejavljanja vsake pizdarije na AJPES. Najdi kakšen bilančen podatek o konkurentu na tujih sajtih? Ni mrtev ti tega ne uspe, ker ne rabijo ničesar objavljati. Vse je plačljivo in še to v zeloooo omejenih količinah.
Od tu pa do kukijev in prisluškovanja in pregledovanja telefonov in pošte je samo še majhen nepomemben korak.
Tudi to ali pa predvsem to je naša đamahirija imenovana Slovenija.
Poden od podna.

Strani: 1