Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ivan Svetlik novi rektor ljubljanske univerze

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.825
[Glavni forum] Tema: Ivan Svetlik novi rektor ljubljanske univerze
[#2151565] 18.06.13 20:47 · odgovor na: bc123a (#2151553)
Odgovori   +    1
[bc123a]
> [0513ANITO]
> Ni res.
>
> Fakultera za strojništvo ima odkar je Dekan Duhovnik denarja dovolj. Poglej si od kje pride skoraj polovica, denarja. Čisto na koncu pripetega linka.
>
> www.fs.uni-lj.si/mma...1908351807

Saj ni edina, ki ji ne tece voda v grlo, ampak nimajo vsi tako velikega vpisa (kar je povsem obratno od situacije izpred 5 ali 10 let, ce se ne motim - a je res FS toliko boljsa fakulteta ali gre le za muhavost dijakov?), ampak preziveti bodo morali tudi "nisni" faksi kot je recimo FNT (cez cesto ;) ki ze zdavnaj dihajo na skrge.

Dvomim da bi bila financna slika sedaj tako lepa, ce bi bilo studentov toliko kot 10 let nazaj? In edina dva, ki imata tako lepo sliko sta itak po moje FS in FRI.
No če me spomin ne vara nas je bilo na sprejemcih leta 1990 malo pod 1000 samo za Visoko. Vzeli so jih pa 750 ali ne spomnim se več natančno, ker jih je šlo nekaj direkt naštudij, drugi so se šli pa malo streljat v JLA.

Mislim pa da je bila moja generacija nejmočnejša po vpisu EVER.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2151565

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[0513ANITO]
> [bc123a]
> > [0513ANITO]
> > Ni res.
> >
> > Fakultera za strojništvo ima odkar je Dekan Duhovnik denarja dovolj. Poglej si od kje pride skoraj polovica, denarja. Čisto na koncu pripetega linka.
> >
> > www.fs.uni-lj.si/mma...1908351807
>
> Saj ni edina, ki ji ne tece voda v grlo, ampak nimajo vsi tako velikega vpisa (kar je povsem obratno od situacije izpred 5 ali 10 let, ce se ne motim - a je res FS toliko boljsa fakulteta ali gre le za muhavost dijakov?), ampak preziveti bodo morali tudi "nisni" faksi kot je recimo FNT (cez cesto ;) ki ze zdavnaj dihajo na skrge.
>
> Dvomim da bi bila financna slika sedaj tako lepa, ce bi bilo studentov toliko kot 10 let nazaj? In edina dva, ki imata tako lepo sliko sta itak po moje FS in FRI.

No če me spomin ne vara nas je bilo na sprejemcih leta 1990 malo pod 1000 samo za Visoko. Vzeli so jih pa 750 ali ne spomnim se več natančno, ker jih je šlo nekaj direkt naštudij, drugi so se šli pa malo streljat v JLA.

Mislim pa da je bila moja generacija nejmočnejša po vpisu EVER.
Ne spomnim se sicer tocno, a ce me spomin ne vara je FS ene 10 let nazaj ravno tako dihal na skrge (glede vpisa).

Strani: 1