Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

tasilo sporočil: 9.830
Vsa ta "abonirana" stara klika bi morala odleteti. Po moji oceni kakšnih 2500 - 3000 ljudi. Za začetek, a nemudoma!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2147131

Strani: 1

anon-213866 sporočil: 888
[tasilo]
Vsa ta "abonirana" stara klika bi morala odleteti. Po moji oceni kakšnih 2500 - 3000 ljudi. Za začetek, a nemudoma!
Točno tako!
Zanimivo je, da je Gaspari trdil, da je za krizo bank kriva evropska bančna regulativa. Kot guverner jasno ni želel biti kriv za to, da je nadzor nad slovenskimi bankami popolnoma odpovedal. Banke so dajale kredite "našim" na lepe oči, kot je na lepe oči dobil pred kratkim pri koprski banki kredit za poplačili limita tudi Jankovič.

Verjetno ste že vsi pozabili na nenavadno dejstvo, da je Gaspari na Kučanov predlog postal guvrner aprila 2001. Že novembra istega leta pa so prodali Banko Koper Italijanom? Kako? Saj se takrat sploh še ni prodajalo državne srebrnine, kako se je lahko prodala koperska banka? Tudi Gaspari, Kosmina, Rop, Jože Kranjc in še kdo delujejo dobro, kadar dobijo navodila.
anon-206466 sporočil: 942
[tasilo]
Vsa ta "abonirana" stara klika bi morala odleteti. Po moji oceni kakšnih 2500 - 3000 ljudi. Za začetek, a nemudoma!
V resnici pa verjetno 8-10 krat večja številka. Višje in visoko uradništvo (ZJ-jeva volilna baza), tudi tisto po paradržavnih kolhozih, ki ima korenine, srce in glavo še v bivši ureditvi. Ti bodo branili svoje privilegije do konca.
anon-154207 sporočil: 7.023
[tasilo]
Vsa ta "abonirana" stara klika bi morala odleteti. Po moji oceni kakšnih 2500 - 3000 ljudi. Za začetek, a nemudoma!
Se strinjam, z dodatkom, da je nujna njih totalna(!) razlastitev.
Nekaj bi se pa le nabralo, ko bi se izvedla tudi obsežnejša preiskava.

Strani: 1