Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Z vinjetami do cenejše vožnje po avtocestah?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-162251 sporočil: 4.633
Čestitke ministru Žerjavu in njegovi ekipi, ki je zagovarjala to pogumno in pametno odločitev. To je prispevek k pretočnosti prometa in zmanjšanju zastojev na avtocestah, izboljšanju emisij v okolje po plinih in hrupu in prihranek časa vsem voznikom.

Bojda so 30% prihodka od cestninjenja pobrali stroški teh Darsovih kucič (stroški plač, energije, vzdrževanja, razvoja, ........) Skratka NEEKONOMIČNO tako kot nam je 12 let VLADAL LDS (še stranka LDS jim je bankrotirala, pa bi oni državo vodili) in KOMUNISTI.
Veselim se da se bom lahko normalno peljal po avtocestah tako kot npr.v Avstriji da Nemčije ne spominjam.

p.s. Z letno vinjeto se lahko voziš po avtocestah neprekinjeno 24h x 365dni ! Nekateri tega namreč ne štekajo in računajo kot da bo dražje kot sedaj.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 214379

Strani: 1

anon-84062 sporočil: 1.393

te7ran je napisal(a):

p.s. Z letno vinjeto se lahko voziš po avtocestah neprekinjeno 24h x 365dni ! Nekateri tega namreč ne štekajo in računajo kot da bo dražje kot sedaj.
Nekateri pa ne štekajo, da obstajajo tudi ljudje, ki jim ni do tega, da bi se vse dni v letu vozili po avtocestah.  Jaz recimo vsakih nekaj mesecev naložim 20 eurov na ABC in bi bil z vinjeto gotovo na slabšem.  Profitirali bi seveda tisti, ki se veliko vozijo.

Podpiranje vsakodnevne vožnje na dolge razdalje pa tudi ne bi ravno prispevalo k zmanjšanju zastojev in onesnaževanja okolja, ki ga bojda povzročajo cestninske postaje.
drugmirko sporočil: 1.301
Zadnja sprememba: drugmirko 07.03.2008 00:03
@te7ran

mogoče ti ne štekaš da se jaz za svoje normalno življenje po avtocesti ne rabim vozit 24h x 365 dni in mi bo zato veliko dražje! da ne govorimo o tistih, ki sploh ne živijo blizu avtocest in jih uprabljajo sam ko (če) grejo ven iz države....


zakaj mam občutek, da bi folk na tem forumu pozdravljal uvedbo cestniskih kučic, če bi v prejšjnem sistemu meli vinjete?
anon-163489 sporočil: 1
Seveda, dokler ni avtoceste na dolenjsko in belo krajino ne potrebujemo vinjet.
Dvakrat na leto če greš v Ljubljano lahko plačujemo na cestninski postaji
anon-36653 sporočil: 702
ja je dražje
sedaj sem imel ABC in dal letno nekje do 50 evrov za tistih nekaj voženj (iz ekološke osveščenosti pa še 20 evrov za tablico, ki bo sedaj vredna nič!)
tisti, ki ste se izgobali na Vodicah in v Dragomlju niste dali nič
 porabili pa 400 800 evrov na leto ali še več
sedaj boste porabili 400 ali 800 evrov in plačali 200 jaz pa bom porabil 40 evrov in plačal 200, kje ti je tvoja pasja logika
na psu
pa še ta ti je pobegnil
tukaj na forumu vidim, da je polno neizobraženih ljudi ki ne vedo niti koliko je ena plus ena!!!
na minsitrstvih pa ni dosti slabše!!!
anon-22053 sporočil: 2.869

te7ran je napisal(a):
Čestitke ministru Žerjavu in njegovi ekipi, ki je zagovarjala to pogumno in pametno odločitev. To je prispevek k pretočnosti prometa in zmanjšanju zastojev na avtocestah, izboljšanju emisij v okolje po plinih in hrupu in prihranek časa vsem voznikom.

Bojda so 30% prihodka od cestninjenja pobrali stroški teh Darsovih kucič (stroški plač, energije, vzdrževanja, razvoja, ........) Skratka NEEKONOMIČNO tako kot nam je 12 let VLADAL LDS (še stranka LDS jim je bankrotirala, pa bi oni državo vodili) in KOMUNISTI.
Veselim se da se bom lahko normalno peljal po avtocestah tako kot npr.v Avstriji da Nemčije ne spominjam.

p.s. Z letno vinjeto se lahko voziš po avtocestah neprekinjeno 24h x 365dni ! Nekateri tega namreč ne štekajo in računajo kot da bo dražje kot sedaj.
 
jaz pa se ne bi celo leto vozil, nimam toliko za bencin- bravo te7ran. Čisto v slogu............

Strani: 1