Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Primer Mirage: Bo kdo odgovarjal?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.931
[Glavni forum] Tema: Primer Mirage: Bo kdo odgovarjal?
[#2137036] 04.06.13 15:45 · odgovor na: anon-202104 (#2136984)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 04.06.2013 15:46
[jani639]
> [najobj]
> > [renault3]
> > Sedaj bodo preganjali tiste, ki so odpovedali pogodbo in ne tiste, ki so pripeljeli do pogodbe. Nalepke so bile vpeljane z namenom, da Mirage in z njim povezane osebe mastno zaslužijo na račun državljanov. To je v nebo vpijajoča korupcija, ker pa so v zgodbi zlati dečki LDS-a (Bandelj, Golobič) jim dajmo še eno priložnost.
> ... jebiga, če prideš do minskega polja, kjer piše "PAZI MINE", je dobro, da paziš, kam boš stopil ...
>
> P.S.: onega Mateja itak boli kurac, ker njemu ne bo noge odtrgalo ...
ma ja,vaši nikol nč krivi...zmer drugi...in ti s prou s posebno ljubeznijo kupoval ta šit in ga vsak let popu na šajbo..mate je vsej neki pamtenga nardu,kdaj boš pa ti??? neordečifašist? never!
... evo, jaz neordečifašist sem ravnokar nardu neumnost, da sem tvojo modrost sploh prebral ...

P.S.: ker ti bolj počasi bereš, bom tisto zgoraj bolj počasi ponovil ... jebiga, če prideš do minskega polja, kjer piše "PAZI MINE", je dobro, da paziš, kam boš stopil ... ja, ampak onega Mateja itak boli kurac, ker njemu ne bo noge odtrgalo ... čuj, če ti ni kaj jasno, pa še enkrat vprašaj ...