Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-16741 sporočil: 3.984
[tekavec]
Eni smo res rojeni pod srečno zvezdo! Danes dopoldan, ko sem ravno posrebal tri krožnike kislega mleka z ajdovskimi žganci, sem imel poleg obupnih žgancev še polna usta samohvale v zvezi z najemanji klirinških kreditov, nakar mi je kmalu po opoldanski pašti s panceto in šalšo NLB zasegla šect prikolic repe, ker sem imel neko posojilo zavarovano z živo vago dvorepih telet, ki sem jih vmes prodal nekemu požrtnemu gostincu. Nakar me uro kasneje pokliče gospod, ki se ni hotel predstaviti, a se je videlo, da se spozna na reči, skratka, da je pri koritu, in me je vprašal, če bi naša fabrka iz rabljenih jogurtovih lončkov izdelala ropotuljice za feltne, ki bodo postale obvezen varnostni dodatek in ga bodo preverjali že ob registraciji in na tehničnih pregledih. Sva hitro našla skupen jezik in se dogovorila, da če se po letih dobre prakse kaj sfiži - nevoščljivcev v tej državi ne manjka - bomo pa rekli, da je šlo za slabo prakso.
In zakaj me zdaj - hitri pa so, to je treba priznati - iz domačega efbiaja kličejo, če bomo uporabili 2 ali 3 dcl lončke? A mislijo, da je bila to neslana šala ali kaj, mislim, da se gredo tako norca delati iz še edinega biznisa v tej državi, ki laufa.