Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kaj je odprlo vrata fiskalnemu pravilu

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

čarli sporočil: 13.178
[Glavni forum] Tema: Kaj je odprlo vrata fiskalnemu pravilu
[#2127963] 27.05.13 17:05 · odgovor na: anon-45881 (#2127952)
Odgovori   +    0
[markoff]
> [0731SM1]
> ..takrat se je pa zadolžil s COCO (obveznicami) :)

Alternativi sta bili:
1. Default (in takojšnja nagrada z uvrstitvijo v junk bonds).
2. Ustavitev izplačil v ZPIZ in plač v javnem sektorju.

Kaj misliš je od tega najslabša alternativa? Ne vem pa, če si opazil, da je Šuši vodil aktivno politiko varčevanja, ki je kulminirala z ZUJF, ki je bil pripravljen in sprejet v za pingvine nedoumljivem času.
Aktivna politka vračevanja? U must be joking?:) Poglej si kam gre letošnji proračun. In to še preden so pingvini prevzeli vlado;) Toliko o varčevanju, ki ga ni...
Noro, še Plagiatorškova priznava, da bo ZUJF imel letos pozitivne posledice za proračun. Samo verski fundamentalisti (kaj, a misliš, da so blazni samo kristjani in muslići?) še niste tega dojeli.
Ja blazno dobre učinke bo imel ja. Tožbe zaradi neposlanih odločb, zmešnjave. Da nas na koncu ne bo vse stalo več;)
PS: tudi jaz sem finančno izgubil z ZUJF. Pa me nisi videl med Street Fighterji (po Janševo levimi zombiji). Narod je glavnimi krivci za monumentalni zajeb, ker je z veseljem sprejemal social(istič)na darila (predvsem levih) vlad, ki pa so bila dolgoročno nevzdržna (dobro, tudi Janša je z vrtci dodal svoje, tako da povsem nedolžen že ni). Isti shit kot Grki. Zdaj so pa krivi vsi drugi. Najraje neke elite, ki so menda vse pokradle.