Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Razkrivamo: Harij Furlan zamegljuje bistvo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-251880 sporočil: 6.972
[Glavni forum] Tema: Razkrivamo: Harij Furlan zamegljuje bistvo
[#2125406] 24.05.13 19:17 · odgovor na: fabiani (#2125389)
Odgovori   +    21
[fabiani]
No, no, saj se jasni!

Čigava lutka je Furlan?

Zakaj se je oglasil Previrant z Venigarjem? O kolk sta delala, da so čisto pozabili, da stavkajo:)

In Solatarja iz Lajbaha je treba zapret! in pogledat zakaj je tako rad delal s Hildo?
Saj mi že vemo!
Pogledat morajo "neodvisne" televizijske zvezde zadnjih dni, ki tega nočejo slišati, videti!


Spoštovani prijatelj s foruma, dopolnim te bom, še na enega tičko seničko bi spomnil, mislim ,da je tudi s teh krajev kot Hilda Čas Tovšak Ta senička je tudi polhen fint, spretnež z ogromno vez in poznanstev.
N
Njegov način govorjenja me spominja na Fišerjev način.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2125406

Strani: 1

anon-228486 sporočil: 2.144
Ja, in enega po uradni dolznosti sciti Odvetniska zbornica, drugega Sodni svet. Nad njimi samo modro nebo. Pod njimi pa bulmastifi. Taki in drugacni.Ampak: resnica pride, ce jo se tako odganjas. Matilda pa sploh. Na to pa ne mislijo.
fabiani sporočil: 4.454
[Glavni forum] Tema: Razkrivamo: Harij Furlan zamegljuje bistvo
[#2125605] 24.05.13 23:57 · odgovor na: anon-251880 (#2125406)
Odgovori   +    9
Uh, sploh nisem pomislil na tega pesjana!
anon-178479 sporočil: 18.832
[Glavni forum] Tema: Razkrivamo: Harij Furlan zamegljuje bistvo
[#2125970] 25.05.13 14:32 · odgovor na: anon-251880 (#2125406)
Odgovori   +    0
[m1j]
> [fabiani]
> No, no, saj se jasni!
>
> Čigava lutka je Furlan?
>
> Zakaj se je oglasil Previrant z Venigarjem? O kolk sta delala, da so čisto pozabili, da stavkajo:)
>
> In Solatarja iz Lajbaha je treba zapret! in pogledat zakaj je tako rad delal s Hildo?
> Saj mi že vemo!
> Pogledat morajo "neodvisne" televizijske zvezde zadnjih dni, ki tega nočejo slišati, videti!



Spoštovani prijatelj s foruma, dopolnim te bom, še na enega tičko seničko bi spomnil, mislim ,da je tudi s teh krajev kot Hilda Čas Tovšak Ta senička je tudi polhen fint, spretnež z ogromno vez in poznanstev.
N
Njegov način govorjenja me spominja na Fišerjev način.
Ali je to mogoče udba način?

Strani: 1