Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kje je Hilda? Mar res v Keniji? Hm, hm ...

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Kje je Hilda? Mar res v Keniji? Hm, hm ...
[#2121047] 21.05.13 20:42 · odgovor na: Flexis (#2121033)
Odgovori   +    5
[Flexis]
Kja pa vem... Res je bila s prsti zraven, ker je podpisovala pogodbe, in res je zafurala Vegrad. Vendar, kot si tudi sam napisal, je bila pred tem strankarska tajnica. In le zakaj je bila takšna oseba postavljena na tako pomembno pozicijo. Le zakaj...
Pred tem je bila pravnica v vegradu in vodja kadrovske sluzbe. To mi je nekako razumljivo, ampak ce so kadrovske, financne in racunovodske pozicije v vseh firmah v glavnem sorodne, pa je velik preskok za pravnika, da zacne voditi gradbeno firmo.

Zidar je recimo (pravi wikipedija) strojni inzenir, Crnigoj pa inzenir gradbenistva. Ni cudno, da je Vegrad propadel najbolj spektakularno.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2121047

Strani: 1

anon-101299 sporočil: 9.501
[Glavni forum] Tema: Kje je Hilda? Mar res v Keniji? Hm, hm ...
[#2121062] 21.05.13 20:57 · odgovor na: bc123a (#2121047)
Odgovori   +    13
[bc123a]
> [Flexis]
> Kja pa vem... Res je bila s prsti zraven, ker je podpisovala pogodbe, in res je zafurala Vegrad. Vendar, kot si tudi sam napisal, je bila pred tem strankarska tajnica. In le zakaj je bila takšna oseba postavljena na tako pomembno pozicijo. Le zakaj...

Pred tem je bila pravnica v vegradu in vodja kadrovske sluzbe. To mi je nekako razumljivo, ampak ce so kadrovske, financne in racunovodske pozicije v vseh firmah v glavnem sorodne, pa je velik preskok za pravnika, da zacne voditi gradbeno firmo.

Zidar je recimo (pravi wikipedija) strojni inzenir, Crnigoj pa inzenir gradbenistva. Ni cudno, da je Vegrad propadel najbolj spektakularno.

če je lahko mojškra s kupljenim magisterijem iz ničesar predsednica vlade...


..in preden mi repliciraš;Janša je obramboslovec in je bil obrambni minister,uspešno ti je zjebal Jugo.Ok?

Strani: 1