Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-45881 sporočil: 7.327
[bozo666]
Mislim, da bo ta zadeva na koncu padla v vodo. Če ne pri nas, pa na evropskem sodišču, saj zasebni blog ni javni medij.
Skratka, sodišče se sploh ne bi po mojem smelo spuščati v presojo kaj je res in kaj ne in dokler pri nas ni drugačne zakonodaje enostavno slediti stališču, da zasebni blog ni medij.
Internet je medij. Vsak blog na netu, ki je dostopen komerkoli (torej za dostop ne potrebuješ posebnega vabila, gesla ali drugega mehanizma prijave), je del tega medija. Blog je zaklenil pred nepovabljenci šele pred omejenim časom. Too late.
Po tej elementarni logiki je Kunstelj Vasleta pljunil, Vasle pa ga je zabodel v prsa z nožem. Tako je treba gledati na dejstvo, da so eni zapisi na privatnem blogu, drugi, to je Vasletovi, pa v javnem mediju, ki je dostopen vsem in je to po naši zakonodaji medij, kar za blog ne moremo reči.
Bejž no bejž. Časopis, za katerega moraš odšteti denar, je bolj javen, kot blog, ki je dan na voljo vsem s priključkom do interneta (98% populacije). Imaš ti probleme s stikom z realnostjo?
Glede verodostojnosti Vasleta pa imam tudi sam poučno izkušnjo, ko mi je kot urednik sveto obljubil kakšen bo naslov mojega odgovora ne neke obtožbe. To je bilo namreč moj pogoj. Ko je izšla revija, pa sem videl, da me je izigral in s tem dejansko de facto onemogočil, da bi se jaz opral lažnivih obtožb, saj zaradi namerno drugaćnega naslova , tega demantija ni prebral skoraj nihče.
Aha, osebne zamere do Vasleta. Vse jasno. Sicer pa tvojih demantijev, po pravici povedano, nihče niti ne bi bral, glede na to, kakšne lovske streljaš po forumu Financ. Pa če jim daš naslov: "Milan Kučan naročil umor Janeza Janše, ta pa je z armbrustom pokosil cel vod morilcev".
Ker so bili moji nasprotniki iz struktur,ki naj bi bile povezane z urednikom Vasletom zaradi istospolne usmerjenosti, mi je bila njegov motiv jasen šele čez nekaj let. Potrdil ga je tudi Kunstljev blog kar nekaj let pozneje.
Kunstljev blog je potrdil tudi, da je Milan Kučan škrat z Marsa in Janez Janša preprodajalec pralnih strojev na kolesih. In?