Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kantor go home!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-310576 sporočil: 75
[Glavni forum] Tema: Kantor go home!
[#2100122] 29.04.13 12:33 · odgovor na: anon-228486 (#2100098)
Odgovori   +    6
[franckas]
Pirjevec se je v Mladini hvalil, da je na SAZU, katere clan je (le kako je to ratal) preprecil sprejem izjave, ki bi obsojala povojne poboje. Njegova stranka bo torej ""revolucionarna"".
Aja, to vas ...SDS ... žuli in od tu potreba po diskreditaciji, ker Pirjevec ustanavlja novo stranko. Priznam, sem popolnoma pozabil, sem sprva pomislil, da je kolumna namenjena renčanju zaradi praznika upora proti okupatorja, ampak verjetno bo to res to, kar vam ne da miru, ker ob takšnih praznikih se običajno potuhnete in počakate, da je mimo. Nova stranka nekoga, ki mu nimate nič obesiti. Jeba. Si bo že ... Reporter ... kaj izmislil ... ne se bati ... samo nekaj časa bo trajalo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2100122

Strani: 1

anon-51551 sporočil: 1.517
[Glavni forum] Tema: Kantor go home!
[#2100130] 29.04.13 12:40 · odgovor na: anon-310576 (#2100122)
Odgovori   +    42
[esdeesovca]
> [franckas]
> Pirjevec se je v Mladini hvalil, da je na SAZU, katere clan je (le kako je to ratal) preprecil sprejem izjave, ki bi obsojala povojne poboje. Njegova stranka bo torej ""revolucionarna"".

Aja, to vas ...SDS ... žuli in od tu potreba po diskreditaciji, ker Pirjevec ustanavlja novo stranko. Priznam, sem popolnoma pozabil, sem sprva pomislil, da je kolumna namenjena renčanju zaradi praznika upora proti okupatorja, ampak verjetno bo to res to, kar vam ne da miru, ker ob takšnih praznikih se običajno potuhnete in počakate, da je mimo. Nova stranka nekoga, ki mu nimate nič obesiti. Jeba. Si bo že ... Reporter ... kaj izmislil ... ne se bati ... samo nekaj časa bo trajalo.
Žalostno je, da je takih norcev kot si ti, v naši državi še kar veliko. Pirjevcu ni nič za obesiti ??? Že tista slika s transparentom v LJ pove o njemu VSE.
Pokvarjena rdeča gnida - je še mil izraz za tega komujugoslovana ! In ta bi rad odločal o nas - SLOVENCIH !! Brez skrbi - NE BO !!!
foore sporočil: 12.753
[Glavni forum] Tema: Kantor go home!
[#2100134] 29.04.13 12:44 · odgovor na: anon-310576 (#2100122)
Odgovori   +    14
[esdeesovca]
> [franckas]
> Pirjevec se je v Mladini hvalil, da je na SAZU, katere clan je (le kako je to ratal) preprecil sprejem izjave, ki bi obsojala povojne poboje. Njegova stranka bo torej ""revolucionarna"".

Aja, to vas ...SDS ... žuli in od tu potreba po diskreditaciji, ker Pirjevec ustanavlja novo stranko. Priznam, sem popolnoma pozabil, sem sprva pomislil, da je kolumna namenjena renčanju zaradi praznika upora proti okupatorja, ampak verjetno bo to res to, kar vam ne da miru, ker ob takšnih praznikih se običajno potuhnete in počakate, da je mimo. Nova stranka nekoga, ki mu nimate nič obesiti. Jeba. Si bo že ... Reporter ... kaj izmislil ... ne se bati ... samo nekaj časa bo trajalo.

Izgleda, da imaš kar pravi naslov, samo dve črki odstraniš.................
anon-228486 sporočil: 2.144
[Glavni forum] Tema: Kantor go home!
[#2100195] 29.04.13 13:45 · odgovor na: anon-310576 (#2100122)
Odgovori   +    15
Reakcija psihopata na objektivno informacijo. Ustanavlja stranko in clovek sklepa na podlagi njegovega odnosa do revolucije, kaksna ta stranka bo. Revolucija pa je samo krsenje prvih treh Bozjih zapovedi: NE lazi, Ne kradi, Ne ubijaj. A ne?
anon-178479 sporočil: 18.832
[Glavni forum] Tema: Kantor go home!
[#2100274] 29.04.13 15:25 · odgovor na: anon-310576 (#2100122)
Odgovori   +    9
[esdeesovca]
> [franckas]
> Pirjevec se je v Mladini hvalil, da je na SAZU, katere clan je (le kako je to ratal) preprecil sprejem izjave, ki bi obsojala povojne poboje. Njegova stranka bo torej ""revolucionarna"".

Aja, to vas ...SDS ... žuli in od tu potreba po diskreditaciji, ker Pirjevec ustanavlja novo stranko. Priznam, sem popolnoma pozabil, sem sprva pomislil, da je kolumna namenjena renčanju zaradi praznika upora proti okupatorja, ampak verjetno bo to res to, kar vam ne da miru, ker ob takšnih praznikih se običajno potuhnete in počakate, da je mimo. Nova stranka nekoga, ki mu nimate nič obesiti. Jeba. Si bo že ... Reporter ... kaj izmislil ... ne se bati ... samo nekaj časa bo trajal
Pirjevca ne more nihče bolj diskreditirati, kot se je diskreditiral že sam. Žrl je v Trstu slovenski davkoplačevalski denar ves čas prejšnje države, sedaj pa je prišel še sem, da bo lahko še več slovenskega davkoplčevalskega denarja požrl za pljuvanje po tujih diplomatih, kot da je to kako pošteno delo, ki ga Slovenci rabimo. Tisti, ki rabijo take svinjske nastope, naj to sam plačajo.
macon sporočil: 12.861
[Glavni forum] Tema: Kantor go home!
[#2100418] 29.04.13 20:46 · odgovor na: anon-310576 (#2100122)
Odgovori   +    18
[esdeesovca]
> [franckas]
> Pirjevec se je v Mladini hvalil, da je na SAZU, katere clan je (le kako je to ratal) preprecil sprejem izjave, ki bi obsojala povojne poboje. Njegova stranka bo torej ""revolucionarna"".

Aja, to vas ...SDS ... žuli in od tu potreba po diskreditaciji, ker Pirjevec ustanavlja novo stranko. Priznam, sem popolnoma pozabil, sem sprva pomislil, da je kolumna namenjena renčanju zaradi praznika upora proti okupatorja, ampak verjetno bo to res to, kar vam ne da miru, ker ob takšnih praznikih se običajno potuhnete in počakate, da je mimo. Nova stranka nekoga, ki mu nimate nič obesiti. Jeba. Si bo že ... Reporter ... kaj izmislil ... ne se bati ... samo nekaj časa bo trajalo.
Ovca, upor je bil proti Američanom in Angležem, eksplicitni dokazi so, tebe pa boli kwurac, ker si res ena ovca. Fašisti so okupirali deželo, narodnoosvobodilni boj so se šli četniki, komunisti pa so Hitlerju in Duceju ter okupatorjem ploskali. Kak debil moraš biti, da te taka dejstva ne premaknejo v tvoji možganski zabetoniranosti. Kak debil moraš biti, da verjameš agitpropu, ki mu ne morejo več verjeti inteligentni osnovnošolci.

Strani: 1