Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Bi Nemčija morala zapustiti evro?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202104 sporočil: 4.404
[Glavni forum] Tema: Bi Nemčija morala zapustiti evro?
[#2098275] 26.04.13 14:02 · odgovor na: anon-293138 (#2097688)
Odgovori   +    1
[infa02]
O čem ti govoriš??? Kakšna miljarda Mark, a za dokapitalizacijo Ljubljanske Banke ali o kakšni slabi Marki govoriš!!!!
Nemška Marka je bila najtrdnejša valuta, pa so šli v evropski projekt Euro!!!
Vi kmetje regionalci, pa pljuvate po tej Evropi, ki jo nikoli tudi videli niste in ne boste!!!!
Za vas je Laško pivo in Dragana Mirković , da vama pokaže sise!!!! ...aja pa čevapi, pa burek!!!
To ste vi, prebivalci Evrope, ki ste za 8-10.000 DEM dobili stanovanja podarjena, pa še državljanstvo!!!!!
eh,vi superintelektualci in kosmopoliti,ki veste vse...milijarda mark v papirju..a veš kaj je papir?bankovec,jebemu!!!a veš kaj to pomen za državo če proda papir,ne dobrine?se mi zdi da ne veš in vsi ostali minusarji tud ne..
šli so pod prisilo,in to je lepo opisan v neki knjigi ki so jo izdale finance,ampak take plaže vi superintelektualci ne prebirate...ta kmet k tole piše je bival 2 leti v srcu evrope in se poserje na evropo in hehe,evropejce(kaj naj bi to bilo,jebemumast?) in imel neznansko srečo da je dvakrat menjal valuto..tko da ne ti mene učit o teh zadevah,ja?
laško(čeprav sem tam vpisan v državljansko knjigo,tko da ne lapi!) ne pijem,mirkovićke ne poznam,joške pa gledam kje drgje..čevape pa burek mam pa res rad,ampak še rajš vampe,pa dunajca s pomfrijom,na kaviar se poserjem...
zdej pa..a sem zato kar sem kaj manj vreden?si ti boljši človek kot jaz in ti pripada več?a so moja razmišljanja manj legitimna kot tvoja?a nimam pravice povedat kar mislim,brez strahu da me bo en nedojebanc ozmerju?evropejec je lahko človek predvsem v glavi....zatiranje drugačne misli in špilanje ibermenša pa to zihr ni..

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2098275

Strani: 1

anon-293138 sporočil: 827
[Glavni forum] Tema: Bi Nemčija morala zapustiti evro?
[#2098714] 27.04.13 00:47 · odgovor na: anon-202104 (#2098275)
Odgovori   +    0
Da se prav razumeva, moj dedek je bil narodni heroj in španski borec!!!!! se pravi evropejec že pred Evropo!!! leta 1938!!!
Nikakor, nisem mislil izpostaviti besede ibermenš-vunderkind, ampak povedati, tej vesoljni Sloveniji, da so nekatere evropske države žrtvovale lasten kapital in ga prepletle z "evropskim"!!!!
Mi balkanci, Grki, Španci.........pa se požvižgamo na evropske vrednote, in krademo sami sebi!!!!

Strani: 1