Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-11396 sporočil: 2.073
Vse v stilu:
RAL 3013 Tomatenrot RAL 3018 Erdbeerrot
važno, da je naša - beri leva. Kontinuiteto naših pač moramo držati oni so skromni in pošteni in nimajo nič… kakršna koli podrobnost z »dedkom« njihove ideologije z kilami zlata, dijamanti, zlatniki in gotovina v sefih je le predmet natolcevanja zlobnih jezikov…
Nussdorferjeva je medijsko angažirana aktivna tožilka, ki pa je kljub temu v javnih izjavah o razmerah v tožilstvu in pravosodju previdna - oz. bleda. Je tudi tožilka, ki ne skriva političnih ambicij. Tako so jo levi mediji pred predsedniškimi volitvami leta 2007 "omenjali" - ali po domače forsirali kot predsedniško kandidatko. Takrat je polna sebe odgovorila, da bo morda za to priložnost na naslednjih volitvah.
Pahorju je bila zelo ljuba že leta 2008 Pravnica, ki je v vrhovno državno tožilko na predlog ministra Aleša Zalarja napredovala le nekaj dni ob izteku mandata Pahorjeve vlade, je bila tudi kandidatka za notranjo ministrico. Res sicer, da zgolj kot del ekipe, ki jo je v predvolilni kampanji leta 2008 predstavil prav Borut Pahor,. Njena takratna izjava: "Ko mi je gospod Pahor ponudil ministrsko mesto, sem pričakovala ministrstvo za delo in družino, mogoče pravosodje, čeprav bi mi bilo to mogoče še težje. Ko je rekel notranje ministrstvo, sem zajela sapo." a je zaradi med-strankarske igre odpadla.
Drnovška ni prepričala ..Vrhovna državna tožilka je enkrat že "naskakovala" funkcijo ombudsmanke, a predsednika Janeza Drnovška morda zaradi svoje osladnosti ni prepričala. Neobičajno zamerljiva neuspela kandidatka -Takrat se je Nussdorferjeva odločila za nenavadno potezo – pismo poslancem, v katerem jih je prepričevala, zakaj bi bila "sanjsko-dobra" varuhinja,. Mediji so takrat poročali, da so nekateri poslanci to potezo ocenili kot "neobičajno užaljeno reakcijo neuspele kandidatke", o čemer priča tudi tale stavek iz pisma: "Sama le dodajam, da mi je žal, da se varuha ne voli na neposrednih volitvah – kot predsednika."
….kaj samopromocijski klub Beli obroč...vendarle ona je v stilu božanstva… kot vrhovna drž. tožilka je naredila v njenem obdobju še sanjsko več več... vsi glavni ala…. Zidar, Hilda, .....(se mi ne da naštevat) sedijo, glave mamilašev so zaprte...
p.s.
Simona Dimic Press: : ne vem čigava je jahta zasidrana v Novigradu, jaz samo pijem kavo na palubi...