Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Miha ob morju kupuje hišo za 25 tisočakov

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-25179 sporočil: 283
[Glavni forum] Tema: Miha ob morju kupuje hišo za 25 tisočakov
[#2090925] 18.04.13 21:39 · odgovor na: (#2090854)
Odgovori   +    1
[kajulci]
> Jaz sem živel že v ZDA, Aziji, trenutno daaaaaleč na jugu Evrope (freelance, jupijej), ogromno potujem, pa vedno ko se vrnem v Slovenijo, imam občutek, da dobim najmanj za svoj denar.
>
> Azija je super, ljudje svetove drugačni od tipične slovenske zategnjenosti, če si pameten, se teh "turističnih" pasti zlahka izogneš, naš balkanski "snađi se" pa tudi pride prav praktično vsepovsod :).
>
> Trenutno najemam 3-sobno stanovanje 2 minuti stran od plaže, hiter ADSL, sveža hrana iz trgovine (vi kar imejte svoje vrtičke, jaz sem raje kreativen, pa kupujem napol zastonj zdravo zelenjavo od tistih, ki se s tem profesionalno ubadajo), pa življenjski stroški ne presegajo 600 € na mesec. V Ljubljani je bila ta številka skoraj trikrat višja. Hvala lepa, Slovenija.
>
> LP


Hm, zelo splošno si tole napisal, skoraj tako kot da si si tole zmislil. Daj malo bolj konkretno napiši kje je to, kjer zdaj živiš. Ker tkole na splošne se lahko tudi jaz malo poduvam :)
Eh, taki egotripi so primerni za 13-letnike :-).

Bencin je cca. 1 euro/liter. Pa zguglaj sam lokacijo :-).

LP

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2090925

Strani: 1

macon sporočil: 12.861
[Glavni forum] Tema: Miha ob morju kupuje hišo za 25 tisočakov
[#2090957] 18.04.13 22:21 · odgovor na: anon-25179 (#2090925)
Odgovori   +    3
[PIC2]
> [kajulci]
> > Jaz sem živel že v ZDA, Aziji, trenutno daaaaaleč na jugu Evrope (freelance, jupijej), ogromno potujem, pa vedno ko se vrnem v Slovenijo, imam občutek, da dobim najmanj za svoj denar.
> >
> > Azija je super, ljudje svetove drugačni od tipične slovenske zategnjenosti, če si pameten, se teh "turističnih" pasti zlahka izogneš, naš balkanski "snađi se" pa tudi pride prav praktično vsepovsod :).
> >
> > Trenutno najemam 3-sobno stanovanje 2 minuti stran od plaže, hiter ADSL, sveža hrana iz trgovine (vi kar imejte svoje vrtičke, jaz sem raje kreativen, pa kupujem napol zastonj zdravo zelenjavo od tistih, ki se s tem profesionalno ubadajo), pa življenjski stroški ne presegajo 600 € na mesec. V Ljubljani je bila ta številka skoraj trikrat višja. Hvala lepa, Slovenija.
> >
> > LP
>
>
> Hm, zelo splošno si tole napisal, skoraj tako kot da si si tole zmislil. Daj malo bolj konkretno napiši kje je to, kjer zdaj živiš. Ker tkole na splošne se lahko tudi jaz malo poduvam :)

Eh, taki egotripi so primerni za 13-letnike :-).

Bencin je cca. 1 euro/liter. Pa zguglaj sam lokacijo :-).

LP
Hmm, Ukrajina? Moldavija (nimajo ravno morja)? :)

www.fuel-prices-europe.info/
Tole sem gledal. A kaj manjka? :)

Strani: 1