Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Miha ob morju kupuje hišo za 25 tisočakov

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-226535 sporočil: 2.703
Zadnja sprememba: anon-226535 18.04.2013 14:13
folk ti tala minuse, ze vemo zakaj. imas pa popolnoma prav. meni je tudi smesno ko si kak luzer dviga samozavest z brhkimi domorodkinjami tretjega sveta. za italijanske "mihate" je bil nekaj casa moderen malindi v keniji. zagoreli starci in povesene stare cunje so se vrsto let v podobnih clankih rumenega tiska samozavestno smehljali v objemu brhkih lokalnih "zaljubljenk" ter z obveznimi lokalnimi fizikalci v ozadju. dokler niso lokalci postekali, da je bolj prakticno tistim smehljajocim dzekom dolocene zadeve kar nacionalizirat, kot pa jim sluzit . koncalo se je s par mrtvimi in oropanimi vilami. dolga roka socializma ne pozna meja.

p.s slovenci so se naivni. to je zanje noviteta in so koj vsi vzhiceni.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2090505

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[prec]
folk ti tala minuse, ze vemo zakaj. imas pa popolnoma prav. meni je tudi smesno ko si kak luzer dviga samozavest z brhkimi domorodkinjami tretjega sveta. za italijanske "mihate" je bil nekaj casa moderen malindi v keniji. zagoreli starci in povesene stare cunje so se vrsto let v podobnih clankih rumenega tiska samozavestno smehljali v objemu brhkih lokalnih "zaljubljenk" ter z obveznimi lokalnimi fizikalci v ozadju. dokler niso lokalci postekali, da je bolj prakticno tistim smehljajocim dzekom dolocene zadeve kar nacionalizirat, kot pa jim sluzit . koncalo se je s par mrtvimi in oropanimi vilami. dolga roka socializma ne pozna meja.
Filipini ni Kenija. Nepremicnine ti tudi ni treba kupiti in ce si drzavljan slovenije (to bos vedno ostal) pac popokas in prides domov, razen ce je doma se vecja pizdarija, kar ni samoumevno, da ne bo. Pri nas razni njetworkovci in ideologi okrog Kurnika tudi lahko pridejo na idejo, da ne bodo vec "delali za bogate kapitaliste" in ti fuknejo molotovko na avto, posilijo zeno in zaplenijo stanovanje ali bajto (v kateri bodo naredili avantgardni mladinski center press).

Nekaj destinacij, ki so jih ti agenti navedli je zelo problematicnih - meni ne bi padlo na pamet iti v kaksno malezijo ki je na pol poti med seriatskim pravom in moderno drzavo. Indonezija ima tudi podobne probleme (stvari se lahko zelo hitro zasukajo).

Strani: 1