Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Miha ob morju kupuje hišo za 25 tisočakov

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[rafik]
> [matjazfinance]
> > [rafik]
> > Miha je tipični fukturistek, ki je padel na 20 letno filipinko
>
> Ja, točno.
> Namesto da bi padel na 30-letno Slovenko in se za 30 let zapufal za cegle po 3000 EUR/m2 v bodoči zvezdi oz. svetilniku Evrope, to bi bilo nedvomno bolj pametno.

Ti, a je tvoj svet res tako črno-bel?
Pise, da je tip sel iz slovenije po locitvi. Verjetno je takrat nepremicnine moral prodati tudi zaradi delitve premozenja, dela itak ocitno lahko kjerkoli (sicer pa je ze prej ocitno bil precej mobilen) - kaj v njegovi odlocitvi je tako napacnega? A to, da bi moral v sloveniji zdeti v eni garsonjeri (zena odnese hiso) na minimalcu (elektromonter) ali na socialni podpori (pocrkane gradbene firme) in pecati 55letnice po bifejih???

Miha, care.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2090483

Strani: 1

anon-25179 sporočil: 283
[Glavni forum] Tema: Miha ob morju kupuje hišo za 25 tisočakov
[#2090560] 18.04.13 14:44 · odgovor na: bc123a (#2090483)
Odgovori   +    14
Zadnja sprememba: anon-25179 18.04.2013 14:48
[bc123a]
> [rafik]
> > [matjazfinance]
> > > [rafik]
> > > Miha je tipični fukturistek, ki je padel na 20 letno filipinko
> >
> > Ja, točno.
> > Namesto da bi padel na 30-letno Slovenko in se za 30 let zapufal za cegle po 3000 EUR/m2 v bodoči zvezdi oz. svetilniku Evrope, to bi bilo nedvomno bolj pametno.
>
> Ti, a je tvoj svet res tako črno-bel?

Pise, da je tip sel iz slovenije po locitvi. Verjetno je takrat nepremicnine moral prodati tudi zaradi delitve premozenja, dela itak ocitno lahko kjerkoli (sicer pa je ze prej ocitno bil precej mobilen) - kaj v njegovi odlocitvi je tako napacnega? A to, da bi moral v sloveniji zdeti v eni garsonjeri (zena odnese hiso) na minimalcu (elektromonter) ali na socialni podpori (pocrkane gradbene firme) in pecati 55letnice po bifejih???

Miha, care.
Jaz sem živel že v ZDA, Aziji, trenutno daaaaaleč na jugu Evrope (freelance, jupijej), ogromno potujem, pa vedno ko se vrnem v Slovenijo, imam občutek, da dobim najmanj za svoj denar.

Azija je super, ljudje svetove drugačni od tipične slovenske zategnjenosti, če si pameten, se teh "turističnih" pasti zlahka izogneš, naš balkanski "snađi se" pa tudi pride prav praktično vsepovsod :).

Trenutno najemam 3-sobno stanovanje 2 minuti stran od plaže, hiter ADSL, sveža hrana iz trgovine (vi kar imejte svoje vrtičke, jaz sem raje kreativen, pa kupujem napol zastonj zdravo zelenjavo od tistih, ki se s tem profesionalno ubadajo), pa življenjski stroški ne presegajo 600 € na mesec. V Ljubljani je bila ta številka skoraj trikrat višja. Hvala lepa, Slovenija.

LP

Strani: 1