Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Miha ob morju kupuje hišo za 25 tisočakov

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-8865 sporočil: 3.125
[rafik]
Miha je tipični fukturistek, ki je padel na 20 letno filipinko in njene zgodbe "me love you so much". Klasična zgodba, ko 50+ prdec začne razmišljati s spodnjo glavo.
in? če je pameten, lahko tako živi do smrti...(tj. mora ji denar primerno počasi dozirati). meni se ideja sploh ne zdi tako slaba...
(veliko dedcev 50+ ima ob sebi žene 50+, ki so z njimi iz istih razlogov. zdaj pa povej, katera opcija je boljša ;-))

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2090414

Strani: 1

anon-36971 sporočil: 8.543
[Glavni forum] Tema: Miha ob morju kupuje hišo za 25 tisočakov
[#2090514] 18.04.13 14:15 · odgovor na: anon-8865 (#2090414)
Odgovori   +    20
[0117Pl1]
> [rafik]
> Miha je tipični fukturistek, ki je padel na 20 letno filipinko in njene zgodbe "me love you so much". Klasična zgodba, ko 50+ prdec začne razmišljati s spodnjo glavo.

in? če je pameten, lahko tako živi do smrti...(tj. mora ji denar primerno počasi dozirati). meni se ideja sploh ne zdi tako slaba...
(veliko dedcev 50+ ima ob sebi žene 50+, ki so z njimi iz istih razlogov. zdaj pa povej, katera opcija je boljša ;-))
Meni je z gospo 50+ super. Že 30+ let ;)
najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: Miha ob morju kupuje hišo za 25 tisočakov
[#2090575] 18.04.13 14:51 · odgovor na: anon-8865 (#2090414)
Odgovori   +    11
[0117Pl1]
> [rafik]
> Miha je tipični fukturistek, ki je padel na 20 letno filipinko in njene zgodbe "me love you so much". Klasična zgodba, ko 50+ prdec začne razmišljati s spodnjo glavo.
in? če je pameten, lahko tako živi do smrti...(tj. mora ji denar primerno počasi dozirati). meni se ideja sploh ne zdi tako slaba...
(veliko dedcev 50+ ima ob sebi žene 50+, ki so z njimi iz istih razlogov. zdaj pa povej, katera opcija je boljša ;-))
... hecno, ampak razen tebe so - I wonder why - čisto vsi forumaši takoj navalili na 20-letno Filipinko, spregledali pa so v prvem stavku "Miha je 54-letnik, ki je pred pol leta prodal vse, kar je imel v Sloveniji, in šel iskat srečo na Filipine; zdaj za bivanje porabi 350 evrov na mesec, prej pa je trikrat več" pravzaprav tisto najpomembnejše sporočilo, in sicer da se bo s slovensko penzijo 350 evrov na mesec dalo preživeti le še v podobnih okoljih, pa brhke 20-letne domačinke gor ali dol ... khmm, oziroma boljše eno gor in drugo dol, kdor bo na stara leta še zmogel ...
bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Miha ob morju kupuje hišo za 25 tisočakov
[#2090583] 18.04.13 14:53 · odgovor na: anon-8865 (#2090414)
Odgovori   +    25
[0117Pl1]
> [rafik]
> Miha je tipični fukturistek, ki je padel na 20 letno filipinko in njene zgodbe "me love you so much". Klasična zgodba, ko 50+ prdec začne razmišljati s spodnjo glavo.

in? če je pameten, lahko tako živi do smrti...(tj. mora ji denar primerno počasi dozirati). meni se ideja sploh ne zdi tako slaba...
(veliko dedcev 50+ ima ob sebi žene 50+, ki so z njimi iz istih razlogov. zdaj pa povej, katera opcija je boljša ;-))
Ce ima sreco, bo pri 80tih, ko bo prihajala Matilda (in mu bodo slovenski zdravniki rekli da je pa konec in da ga caka hiranje v domu za ostarele za katerega bi poleg penzije moral doplacati se 2/3) lepo na filipinih docakal konec v mrezi nad modrim morjem z zeno, ki bo takrat pri 50tih se cila in vitalna in skrbela zanj do konca v zameno za 50.000 EUR zapuscine. Kaj ces lepsega. Saj denarja ne bo mogel nesti s sabo.

Strani: 1