Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Miha ob morju kupuje hišo za 25 tisočakov

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-151448 sporočil: 3.061
Miha je tipični fukturistek, ki je padel na 20 letno filipinko in njene zgodbe "me love you so much". Klasična zgodba, ko 50+ prdec začne razmišljati s spodnjo glavo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2090383

Strani: 1

anon-8865 sporočil: 3.125
[rafik]
Miha je tipični fukturistek, ki je padel na 20 letno filipinko in njene zgodbe "me love you so much". Klasična zgodba, ko 50+ prdec začne razmišljati s spodnjo glavo.
in? če je pameten, lahko tako živi do smrti...(tj. mora ji denar primerno počasi dozirati). meni se ideja sploh ne zdi tako slaba...
(veliko dedcev 50+ ima ob sebi žene 50+, ki so z njimi iz istih razlogov. zdaj pa povej, katera opcija je boljša ;-))
0329Softb sporočil: 3.757
[rafik]
Miha je tipični fukturistek, ki je padel na 20 letno filipinko in njene zgodbe "me love you so much". Klasična zgodba, ko 50+ prdec začne razmišljati s spodnjo glavo.
In? Karkoli počne, ne počne za tvoj ali moj denar. Bistveno je, da je srečen in menda ga ne bomo sedaj družno po stari balkansko-slovenski navadi začeli prepričevati, da je njegova sreča zgolj navidezna.

Miha itak, da ne boš bral, če pa že boš; večina nas bi živela tam, kjer si ti tudi s svojimi starimi ženami, ampak najdemo 1001 razlogov, zakaj tega ne moremo storiti. Mačke, psi, eni idioti celo konje, otroci, starši, bajte, ... seratorji skratka.
anon-20668 sporočil: 3.976
[rafik]
Miha je tipični fukturistek, ki je padel na 20 letno filipinko
Ja, točno.
Namesto da bi padel na 30-letno Slovenko in se za 30 let zapufal za cegle po 3000 EUR/m2 v bodoči zvezdi oz. svetilniku Evrope, to bi bilo nedvomno bolj pametno.
anon-305941 sporočil: 9
čas vnosa: 18.04.13 12:38
[rafik]
Miha je tipični fukturistek, ki je padel na 20 letno filipinko in njene zgodbe "me love you so much". Klasična zgodba, ko 50+ prdec začne razmišljati s spodnjo glavo.
Spodnja glava pa ni zmozna zapopasti, da je bil implementiran le v funkciji sponzorja njene celotne rodbine (ona rabi za studij, mama za operacijo, oce za delovni stroj....)
anon-1670 sporočil: 14.712
[rafik]
Miha je tipični fukturistek, ki je padel na 20 letno filipinko in njene zgodbe "me love you so much". Klasična zgodba, ko 50+ prdec začne razmišljati s spodnjo glavo.
Taka mucka 50 letnika v Sloveniji košta čez dva jurja mesečno.

Ko bom sam 50+ bom tudi verjetno naredil tako kot je Miha.

Strani: 1