Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-239836 sporočil: 996
Če me spomin ne vara,si bila med tistimi,ki si ji izdatno pomaga na oblast-s svojimi zmazki.Sedaj je tu in sedaj nabijate v prazno.Vsi skupaj in prav vam je.Hoteli ste odjebati Janšo,zdaj ste dobili(smo dobili-na žalost vsi),kar ste iskali.Debili.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2087900

Strani: 1

FIN-466864 sporočil: 3.316
[crnogled]
Če me spomin ne vara,si bila med tistimi,ki si ji izdatno pomaga na oblast-s svojimi zmazki.Sedaj je tu in sedaj nabijate v prazno.Vsi skupaj in prav vam je.Hoteli ste odjebati Janšo,zdaj ste dobili(smo dobili-na žalost vsi),kar ste iskali.Debili.
ja pa res...,le kako smo lahko dopustili, da je odšel naš Veliki vodja-odrešitelj....??????
foore sporočil: 12.753
[crnogled]
Če me spomin ne vara,si bila med tistimi,ki si ji izdatno pomaga na oblast-s svojimi zmazki.Sedaj je tu in sedaj nabijate v prazno.Vsi skupaj in prav vam je.Hoteli ste odjebati Janšo,zdaj ste dobili(smo dobili-na žalost vsi),kar ste iskali.Debili.
Kar so Simonce iskale, to so dobile in to imajo, oziroma imamo............sedaj pa o oslih in oslicah...upam, da Simonce ne bodo šle še enkrat na led ......................

Strani: 1