Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-281912 sporočil: 1
čas vnosa: 16.04.13 12:08
Jaz sem se lani oktobra odločila za tovrstno potovanje v Antalyo in moram reči, da sva bila nadvse zadovoljna (varianta Antalya, Myra, Efes, Pamukkale, Antalya). Vodič je bil enkraten,skupina še bolj, ogledi kvalitetni in dobro vodeni..... Nekateri iz skupina se bomo konec tega tedna že drugič srečali. Mi se nismo odločili za obrok v hotelu, saj je v okolici hotelov veliko lokalov in sva dobro jedla za čisto malo denarja (tudi kakih prebavnih težav nisva imela, čeprav so nas strašili). Tudi dodatnih plačljivih izletov se nisva udeležila, saj je bilo samega programa več kot dovolj. Zadnja dva dni sva imela res prave, lenobne počitnice in nakupovalna dneva. Vsi hoteli so bili na nivoju in sva skoraj vsak večer koristila tako savno kot bazen (jaz sem si privoščila 2 urni hamam kar v hotelu, ne pa tam, kamor naj bi nas peljali z agencijo). Cena celotnega paketa pa je bila še posebej ugodna (400 € na osebo, vključno z dodatnim obrokom in vso pijačo, jasno brez nakupov, kjer potrošiš koliko imaš). Res pa je, da sem se pred potovanjem zelo dobro informirala pri znancih, ki so bili na podobnem izletu lani spomladi in sem bila opozorjena na pasti organizatorja. Na sami predstavitvi, kjer smo dobili ta "brazlačni" izlet, pa nismo nič kupili, ampak samo dobro jedli, ker smo gostilno poznali.