Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kakšno je premoženje finančnega ministra

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-224219 sporočil: 647
[prec]
ko berem o premozenju pm mi gre na smeh. neka kao ekonomistka(?), ki je med drugim strikala proracun, pa kljub bolestni ambicioznosti nima niti za burek. enostavna luzerka. res dobtre reference za vodenje drzave pred bankrotom.

(tisti mali mercedezek je pa najbrz en wannabe)
Po tej logiki bi moral biti Janković PM, ker je bogat. Kar kažejo uradni podatki ni nujno vsa resnica, saj ne bi bila PM samo na lepe oči. Se pa strinjam, da je katastrofa za Slovenijo, da je one premierka.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2087634

Strani: 1

anon-226535 sporočil: 2.703
Zadnja sprememba: anon-226535 16.04.2013 11:37
bolj sem ciljal na to, da je nekdo, ki se za tako funnkcijo poteguje, v zivljenju empiricno otipljiovo dokazal sposobnosti. jankoviceve sposobnosti so klientelizem, to vsi vemo, zato ni primeren...

recimo cufer: on je 40 letnik. ce odstejemo par podedovanih nepremicnin(predvidevam) je za nejgov foh portfelj zelo ubog. da o tem, da ima core na depozitu ne govorim, ker je ze tudi malo smesno. in ta core je, glede na njegovo kariero, celo nekam nizek. toliko o cuferju.

ampak situacija ab je groteskna in izzove pri meni dobesedno salve smeha. krohotanja. da ima drzava tako nesposobno kmetavzarsko luzerko za premierko veliko pove o selekciji.

Strani: 1