Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-20668 sporočil: 3.976
[zois1]
> [Miran77]
> Mislim, kaka novica :)
>
> Nekaj pujčeka v salami, pa cel halal zaradi tega. Kaj, a je bil zagiftan s hormoni ? Je bil napumpan s steroidi ? No, torej.
>
> Čisti, naravni, zdravi štajerski pujček, kralj živali...
>
> Švedi ga že precej serjejo s to politično korektnostjo, zato se pa v Malmöju in Göteborgu skoraj ne govori več švedsko. Če bo šlo tako naprej, se bodo morale prsate švedske bjonde začet v džilbab oblačit in burko na glavo, to bi pa bla - upam, da se vsi strinjamo - precejšnja katastrofa.
>
> Je pa lepo videt, da se slovenskim proizvajalcem mesnih izdelkov zaenkrat še ne tresejo gate pred muslimani.

Miran, dokazuješ, da ljudje vedno znova presenetimo. Še do pred kratkim sem te imel za človeka izjemne širine duha, ampak motiti se je človeško.
Miran je s tem le dokazal, da ima zdravo pamet. Zagovorniki kameltrajbarjev je pač nimate.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2081713

Strani: 1

anon-34928 sporočil: 972
[matjazfinance]

Miran je s tem le dokazal, da ima zdravo pamet. Zagovorniki kameltrajbarjev je pač nimate.
Zanimiv zaključek.

Sam recimo popolnoma razumem svojo babico, da ob petkih ne uživa mesa in bi prav tako nasprotoval situaciji, če bi se v njenem tofuju našlo kaj drugega, kot pa piše na deklaraciji. Očitno sem en tak čuden zagovornik kameltrajbarjev vseh vrst, prepričanja so zajebana stvar. Moja babica naprimer je po vseh merilih prava fundamentalistka, kadar ima enega izmed slabših petkov, zna tudi drugim težit, da se meso ob petkih ne sme uživati. Pa recimo, brez rute je v 29 letih svojega življenja tudi še nisem videl, ima pa ogromno povedati o drugih pokritih ženskah. Ja, prepričanja so zajebana stvar, ampak svojo babico nekako še razumem, zanjo je že pot do Ljubljane cel piknik. Tebe in Mirana pa recimo malenkost manj :)
bc123a sporočil: 48.253
Zadnja sprememba: bc123a 10.04.2013 20:18
[matjazfinance]
Miran je s tem le dokazal, da ima zdravo pamet. Zagovorniki kameltrajbarjev je pač nimate.
Potem tudi "konjska afera" zate ni problem? Mislim, jaz se tudi smejim vegetarijancem in veganom in njihovi pripravljenosti da placujejo vec denarja za stvari, ki se meni zdijo brezveze. Enako velja za "bio" religijo. Ampak v vsakem primeru, ce je na embalazi zapisano nekaj, mora to veljati tudi glede vsebine izdelka. Ce imas pa se certifikat, ki ti zaradi povprasevanja povisa tvojo ceno, pa je neskladje z deklaracijo navadna goljufija.

Strani: 1