Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-251880 sporočil: 6.972
[FIN-330867]
Če je napisano, da je brez svinjine, potem naj bo brez. Če tega v Košakih niso sposobni narediti, potem naj se ne petljajo v ta posel. In tudi, če odmislimo vero bi se temu po balkansko reklo 'muda za bubrege'. Ne vem zakaj naj bi ta postal slovenski izvozni artikel

Prijatelj , saj ni problem ,naj bo ali ne, nesme biti in pika, vendar problem je v lopovskem požrtnem vodstvu.

Mesar iz Košakov mi je rekel,da taka firma, da bi lahko konkurirala vsem mesnem predelovalcem, pol pa se natepe lopovsko vodstvo in gre vse hudiči v rit.In to je tudi eno izmed slovenskih firm, ki bi bila biser in ugled pa ne gre in ne gre, tipična ciganija.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2081670

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[m1j]
> [FIN-330867]
> Če je napisano, da je brez svinjine, potem naj bo brez. Če tega v Košakih niso sposobni narediti, potem naj se ne petljajo v ta posel. In tudi, če odmislimo vero bi se temu po balkansko reklo 'muda za bubrege'. Ne vem zakaj naj bi ta postal slovenski izvozni artikel


Prijatelj , saj ni problem ,naj bo ali ne, nesme biti in pika, vendar problem je v lopovskem požrtnem vodstvu.

Mesar iz Košakov mi je rekel,da taka firma, da bi lahko konkurirala vsem mesnem predelovalcem, pol pa se natepe lopovsko vodstvo in gre vse hudiči v rit.In to je tudi eno izmed slovenskih firm, ki bi bila biser in ugled pa ne gre in ne gre, tipična ciganija.
Danes so rekli, da je te klobase delal njihov podizvajalec iz avstrije. Baje so mu dobavili iz slovenije ze (v sloveniji) po islamskih obicajih zaklano govedo, recept, zacimbe, itd. Mene pa sedaj zanima: vem da se v sloveniji glede na ceno v trgovini ne splaca delati vec pecenih paprik v kozarcu, ampak, hudica, da se ne splaca narediti ene klobase, ko imas ZE VSE SESTAVINE IN RECEPT ... ta je pa vseeno malo bosa!? In das to delat v Avstrijo, kjer je cena delovne sile naceloma visja (avstrijci imajo minimalca 1000 EUR, nemcija ga nima).

Strani: 1