Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Türku se mesto direktorja v Elesu odmika

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202494 sporočil: 2.309
Mene ne bo nihce preprical, da do sedaj ta crna gradnja ni bila znana in se strinjam, da je cas lansiranja te zgodbe dolocil nekdo iz ozadja.

Zakaj pa tega niso objavili pred volitvami predsednika drzave?

Mislim tudi, da ce bi bil Danilo Türk izvoljen, ta zgodba ne bi nikoli prisla na plano.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2072120

Strani: 1

anon-226213 sporočil: 737
[Glavni forum] Tema: Türku se mesto direktorja v Elesu odmika
[#2072730] 03.04.13 18:23 · odgovor na: anon-202494 (#2072120)
Odgovori   +    2
"Zakaj pa tega niso objavili pred volitvami predsednika drzave? Mislim tudi, da ce bi bil Danilo Türk izvoljen, ta zgodba ne bi nikoli prisla na plano."


Ali smo res odvisni samo od "novinarjev"? Ne znamo niti malo samozaščitno ravnati? Kaj pa ljudje, ki živijo v bližini takih gnojev??? Sedijo na ušesih in si zatiskajo oči? Se dajo podkupiti - z denarjem, ali pa celo z nekaj čevapčiči vsake toliko? (Kot je tista matrona na TV razlagala, kako so se redno vsi sosedje pasli pri Maherju. Za plačilo pa najbrž molčali, alte da :D)

Slabo postane človeku ob taki podkupljivosti PREPROSTEGA LJUDSTVA! Če že "malega človeka" s tako lahkoto kupiš in od vzhičenja pade okoli vsakokrat, ko "znana osebnost" samo diha isti zrak kot on :D, kaj se potem čudimo, če so kupljivi tisti pri samem središču Korita, ki imajo od tega VELIKO korist???

Hej, ludeki moji dragi... Mislim, da smo ŽE osvojili lekcijo: NISO nam vedno drugi krivi! MI smo krivi, da imamo tako pokvarjen javni sektor in državne "organe". MI smo tisti, ki mižimo na eno oko in ne ravnamo POŠTENO, ki ne prijavljamo in ne ZAHTEVAMO poštenosti, ZA VSAKO CENO! Podkupljivi smo, Slovenci, da smrdi do neba!
Podkupljivi za tak drobižek, da normalen človek tega ne more verjeti!

Samo poglejte kdaj na Facebook ali Twitter; kar LEPIJO se človečki okrog profilov "znanih osebnosti"! Tudi če SE ZAVEDAJO, da gre za javne GNIDE in nikakršne osebnosti, v trenutku pozabijo (in "odpustijo", saj "niso brez greha, da bi metali kamen" :ha ha, seveda niso! Kamen lahko s čisto vestjo meče samo tisti, ki je pošten!) vse, ko jih tak "javni" :D nagovori, jim odgovori ali kakorkoli odreagira na njihovo lizanje in lajkec. :) V glavnem pa je dovolj že to, da JE. :D

Narod ritoliznikov, bi rekla; preprostih, primitivnih človečkov brez hrbtenice.
KAJ JE TO???
Kaj so nam storili???

Saj nismo bili vedno taki!

(Mislim, da to "odpuščanje" in "ne metanje kamnov" še nobenega naroda na svetu ni tako drago stalo kot nas!
DOBRO so nas zdresirali - tako Vatikan kot komunajzli.

Strani: 1