Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Türku se mesto direktorja v Elesu odmika

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-101299 sporočil: 9.501
[Glavni forum] Tema: Türku se mesto direktorja v Elesu odmika
[#2071794] 03.04.13 10:18 · odgovor na: najobj (#2071775)
Odgovori   +    16
[najobj]
> [sivi pinot barique]
> ma ne.....ma kaj res...mama mia,ke sorpreza..
>
> PS:prispevke Evgenije Carl verjetno pripravljajo v eni izmed številnih nepremićnin Gašpara Gašpara

... alzo, je toto www.mladina.si/media...-hi_a3.jpg bajturino vaši polovici složne turčinske braće v resnici podtaknil udbomafijski murgelski palček in vaša polovica turčinov pravzaprav z njo nima čisto nič ? ... čuj, друже Сиви, kaj sem jaz tebe prav razumel, ha ? ...
točno veš,kaj sem mislo,kolega s totega..znana praksa..namesto pravne države,ki bi seveda morala enako obravnavati tako Vitota kot Zokita,pa Gašpara..pa Mirkota Bandlja,pa Petana...ki imata tam,le bajte.....alzo,namesto pravne države zadevo sodijo t.i. neodvisni mediji...seveda samo enim..tokrat Vitotu (za katerega me seveda koli burac),ker pač kandidira za položaj,kjer je še nekej dnara,lačnih piranj trenutnih vodećih pa premnogo..

PS: a se nemara spomniš antologijskega primera,10 dnevnega polivanja dreka s strani nedovisne Janje Korenčkove po Francetu Arharju in njegovi plači,ko si je drznil kandidirati proti uradnemu kandidatu SFRJ za župana najlepšeg mesta,nje?

vištko to gre pr nas..konckoncev...sej viš ka se je Francaju zgodilo.unmu i Lublan pa nić