Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pribitki na državne obveznice opazno gor

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-101299 sporočil: 9.501
[Glavni forum] Tema: Pribitki na državne obveznice opazno gor
[#2055951] 21.03.13 09:46 · odgovor na: najobj (#2055912)
Odgovori   +    2
[najobj]
... Zaradi špekulacij, da bo Slovenija naslednja država, ki bo zaprosila za pomoč Bruslja, so se zahtevani donosi likvidnih slovenskih obveznic včeraj znova opazno povečali. ...

... evo, mene pa bolj zanima, s čigavim denarjem špekulirajo famozni vlagatelji na finančnih trgih ... ja, in bolj kot finančne stručkote na totem forumu to sprašujem, bolj mi nihče od njih - pa jih ni malo - nič ne odgovori ... khmm, pa bi bilo zelo zanimivo slišati, kdo je pokril veličastne izgube, ki so jih toti vlagatelji imeli, ko so špekulirali z grškimi obveznicami in s tistimi visokimi donosi, ki so si jih z grškimi obveznicami obetali ...
prekleti vlagatelji,bomo mi zbrali udarno četo gor na Pekrski gorci pa bomo pol totega hudiča likvidirali da bo gotof.Komandiral bo pa naš novi križogledi burgrmajster.Gotofi so

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2055951

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: Pribitki na državne obveznice opazno gor
[#2055989] 21.03.13 09:59 · odgovor na: anon-101299 (#2055951)
Odgovori   +    0
[sivi pinot barique]
> [najobj]
> ... Zaradi špekulacij, da bo Slovenija naslednja država, ki bo zaprosila za pomoč Bruslja, so se zahtevani donosi likvidnih slovenskih obveznic včeraj znova opazno povečali. ...
>
> ... evo, mene pa bolj zanima, s čigavim denarjem špekulirajo famozni vlagatelji na finančnih trgih ... ja, in bolj kot finančne stručkote na totem forumu to sprašujem, bolj mi nihče od njih - pa jih ni malo - nič ne odgovori ... khmm, pa bi bilo zelo zanimivo slišati, kdo je pokril veličastne izgube, ki so jih toti vlagatelji imeli, ko so špekulirali z grškimi obveznicami in s tistimi visokimi donosi, ki so si jih z grškimi obveznicami obetali ...
prekleti vlagatelji,bomo mi zbrali udarno četo gor na Pekrski gorci pa bomo pol totega hudiča likvidirali da bo gotof.Komandiral bo pa naš novi križogledi burgrmajster.Gotofi so
... eh, moj друже Сиви, jaz finančne stručkote na totem forumu samo malo provociram, ker v resnici dobro vem, da dokler totemu www.finance.si/83342...n-Bernanke majstru ne zmanjka farbe in papirja, toti vlagatelji ne morejo popušit niti slučajno ...

P.S.: včeraj se je tukaj forum.finance.si/?m=...012&single nekaj govorilo o tebi, pa zdaj ne vem, če je to res ...

Strani: 1