Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-268030 sporočil: 196
A seveda,vsega so krivi drugi.Mi nič,Ciper sam nič.
No pri nas je bil in bo kriv Janša za vse kar je slabega narejeno.
Evropa naj potem samo rešuje po čim bol mehki varjanti vse gospodarske kikse,kvazi kulturnike,penzije borcev,ki so bili med vojno stari 5 let,...

Kaj je bila Evropa združena za to,da bo futrala tist,ki se sami ne znajo?
Sanja svinja o kukuruzu.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2054250

Strani: 1

anon-245953 sporočil: 539
Zadnja sprememba: anon-245953 20.03.2013 15:17
[puzz]
A seveda,vsega so krivi drugi.Mi nič,Ciper sam nič.
No pri nas je bil in bo kriv Janša za vse kar je slabega narejeno.
Evropa naj potem samo rešuje po čim bol mehki varjanti vse gospodarske kikse,kvazi kulturnike,penzije borcev,ki so bili med vojno stari 5 let,...

Kaj je bila Evropa združena za to,da bo futrala tist,ki se sami ne znajo?
Sanja svinja o kukuruzu.
Evropa ne rešuje ne Grčije ne Cipra, Evropa rešuje nemške in francoske banke in pokojninske sklade, ki so kupovali njihove obveznice zaradi visokih obrestnih mer, torej špekulante, zaradi katerih bi imeli nemški upokojenci tretjino nižje pokojnine.

Zato, da si nemški upokojenec lahko poleg polne riti vsega privošči še križarjenje na Karibih, se je v Bolgariji npr. iz obupa, ker jim ne more zagotoviti osnovnih življenjskih pogojev zažgal oče petih otrok. Kdo so torej evroprašiči (PIGS)?

Evrobirokrati so se brez zadržkov mirno strinjali z namero Ciprske vlade, da državljanom zapleni prihranke, navkljub evropskemu jamstvu za vloge do 100000 evrov. V evropskem parlamentu tudi povsem mirno prenašajo stranke izhajajoče iz komunističnih strank, katere imajo na vesti zločine proti človeštvu. Verjetno jih ne bi vznemirilo niti , če bi grške oblasti poslale tanke na protestnike po kitajskem vzoru, če bi dobili milijarde nazaj. Tile ravnokumaričniki postanejo nemirni šele takrat, ko spustijo kak prdec.

Dajmo tej EU še eno nagrado za mir, ker si jo res zasluži.
Dajmo futrat Nemce, ker se sami ne znajo.
Pa mi grdi delavci, jemljemo nesebičnim delodajalcem delo, pa še plačilo zahtevamo za to, barabe egoistične. Vrnimo jim delo, pa jim bo ostal še denar, ker bo strošek dela 0, da bodo zadovoljni.
Ali pa drugi predlog.
Američani imajo praznik zahvalni dan, ko koljejo purane. Mi bi pa uvedli za praznik zahvalni teden, ko bi brezplačno delali za naše delodajalce - da ne bodo purani lačni.

Strani: 1