Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

jurijjurij sporočil: 4.944
"Tehnično je posel speljal Šega. Na sestankih nisem sodeloval, prišel sem samo podpisat.," je dejal Šrot.
Ljigavi Schrott: "Eeeeee poslušte spoštovana gospa sodnica, ne eeee, jst nisem čist nč kriv. Jst nisem čist nč ukradu, jst sem samo držal vrečo drugi pa so noter metal. Torej nisem nč kriv. Dejte odrezat kohonese unmu Šegatu".
Obdolženi Šrot, tako Kozina, pogodbe ni predložil računovodstvu, ki bi pogodbo evidentirala. "Ker je ostala skrita v omari, je to pomenilo, da družba Microtrust ni prevzela tveganja ali obveznosti, saj jih nihče iz Pivovarne Laško ni mogel pozvati k izpolnitvi pogodbe. Kajti niso vedeli, da obstaja."
"Eeeeee spet en lep pozdrav gospa sodnica. To je čist enostavno, jst sem bil vedno deoven, moralen in pošten člouk in sem v obilici dela 24ur/7dni tut lahko mimgrede založu kej v omaro, ane? Deloun člouk yebiga. To je čist nehote u deluni vnemi in prezaposlenosti, ane. A vi novinarji in drugi delomrzneži sploh lahko razumete kako je to, če je člouk menežer, prezaposlen z ogromno odgovornostjo do kolektiva in tam zaposlenih, a? Ma vi nimate pojma" se je razhudil lizard Schrottov.
Šrotov odvetnik Blaž Kovačič Mlinar se sprašuje, kakšno bi po mnenju tožilca moralo biti ravnanje Šrota. "Če bi Šrot vse delnice obdržal do danes, ne bi bil v kazenskem postopku, delnice pa bi bile ničvredne. Ker pa je z delnicami nekaj naredil in Laškemu omogočil dobre 3 milijone dobička, se mu sodi
Hehehehehe, zdej ne vem ali je od voluharja Šrota odvetnik bil gojenec šole s prilagojenim programom (in jo še ni čisto zaključil) ali pa ima denar res tak mamljiv vonj, da odvetnik javno lapa take nebuloze.
Bavčarjev odvetnik: Ni dokaza, da sta Bavčar in Šrot komunicirala
Eeeeee yebeš komunikacijo, sporazumevala sta se z dimnimi signali in potem sta medsebojno zakolobarila s penezi. Sicer pa, po Bavčaritateju, če je kaj narobe sta itak vsega kriv oni Šušinski in Šega.

"Prjatu Suši je bi direktor Microtrasta, njega uprašte, nisam ja odavde!" je modroval v brk sam pri sebi eks policajac, finančni diletantek samouk, osamosvojiteljski prodajalec orožja in neuspešni prihvatizator Bavčaritate.