Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek (galerija) Koalicijska pogodba podpisana

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-15715 sporočil: 6.084
[Glavni forum] Tema: Koalicijska pogodba podpisana
[#2046821] 14.03.13 08:41 · odgovor na: anon-293460 (#2046775)
Odgovori   +    2
[nelevnedesn]
> [Dudek]
> Čestitke Petru Franklu, Petri in Simoni, volicem Virantove stranke, Gsavliju in ostalim načelnjakom, ki so pomagali v celotni zadevi direktno in indirektno. Opravičujem se vsem ostalim ostalim zaslužnim, ki sem jih v pohvali izpustil. Čeprav nimam od politike čisto nič in nisem nikoli bil član kakšne stranke je moj gnus ob zadnjih igricah neizmeren.
>
> Žal nisem naročnik Financ, uporabnik sem in naročnik pri nekaterih podjetij, ki oglašujejo tukaj. Prva, ki bo letela iz kroga mojih partnerjev bo Alta. Sicer majhno zadovoljstvo in za njih nepomemben drobiž. Mi bo pa popravilo okus v ustih.

Vidiš, zaradi takih primitivcev kot si ti, gre tej državi tako. Ne bom kupoval, če niso mojih političnih barv in podobne nebuloze so plod razdvajanja naroda s strani SDS in LDS.
Verjetno sem primitiven, ampak to nima zveze z mojim odločanjem po "politični liniji". Nisi razumel, škoda. Samo še tole preden začnem preverjati rešilno opremo in zginem v ilegalo:

To sem zapisal pred časom in sem nekoliko zgrešil. Ni šlo samo za reševanje, ampak celo za promocijo.. :)

forum.finance.si/?m=...688&single