Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-298799 sporočil: 1.950
Kaj bo naredila Alenčica

Spoštovani kolumnist, moja ženska intuicija me je zelo malokrat pustila na cedilu, zato upam staviti, da se Alenčica ne bo odrekla službi čuvarke Jankovićevega stola. To je zelo jasno in nedvoumno povedala: "če ne bi bilo gospoda Jankovića, jaz ne bi bila tu, kjer sem." In še en zelo poveden stavek: "uresničile so se mi sanje, ki si jih nisem niti upala sanjati"
Gospod Janković ji je omogočil sanje, in takemu gospodu se povprečna ženska ne odpove!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2030170

Strani: 1

janov sporočil: 726
[Florenca]
Kaj bo naredila Alenčica

Spoštovani kolumnist, moja ženska intuicija me je zelo malokrat pustila na cedilu, zato upam staviti, da se Alenčica ne bo odrekla službi čuvarke Jankovićevega stola. To je zelo jasno in nedvoumno povedala: "če ne bi bilo gospoda Jankovića, jaz ne bi bila tu, kjer sem." In še en zelo poveden stavek: "uresničile so se mi sanje, ki si jih nisem niti upala sanjati"
Gospod Janković ji je omogočil sanje, in takemu gospodu se povprečna ženska ne odpove!
Odlično, ...ampak takega gospoda, ki ga je KPK celo "kritiziral", pa drgič ozmirjaj kar s tovraišem.

Pride stranka v sedemdesetih k mojstru in ga pokliče "tovariš mojster". Mojster se jadrno obrne in ji zabrusi: "Za vas sem gospod, ker nisem nikomer nič ukradel!"
klemenstp sporočil: 2.568
[Florenca]
Kaj bo naredila Alenčica

Spoštovani kolumnist, moja ženska intuicija me je zelo malokrat pustila na cedilu, zato upam staviti, da se Alenčica ne bo odrekla službi čuvarke Jankovićevega stola. To je zelo jasno in nedvoumno povedala: "če ne bi bilo gospoda Jankovića, jaz ne bi bila tu, kjer sem." In še en zelo poveden stavek: "uresničile so se mi sanje, ki si jih nisem niti upala sanjati"
Gospod Janković ji je omogočil sanje, in takemu gospodu se povprečna ženska ne odpove!
Tvoja ženska intuicija deluje. Alenčica, ve da je nesposobna in brez botra, ki ji omogoča "nadpovprečno" statusno delovanje čeprav samo kot lutke, ki se mora ravnati predestinacijsko, kar ji reče njen bog. Zakaj ne bo ugovarjala? Zato, ker ni vase prepričana, da ima svoj jaz, ampak se je poistovetila z delom njenega boga. Kateri del/ud njegov je, pa prepuščam vaši domišljiji. Jaz takim, kot so Alenka pravim domača pernata živalca, ki četudi ne vidi, zrno najde. Pernatim živalcam se opravičujem za to primerjavo.

Avtor se pa naj odloči, ali bo uporabljal našo besedo "čuvaj" ali tujko "čuvar", sem za hipec pomislil, da smo spet v jugi.
anon-63748 sporočil: 9
Ne pozabite, kaj se je zgodilo na Hrvaškem ko je Tuđman zapustil tron in kako je nadaljevala njegova naslednica, ki mu je prej skozi držala štango.

Zelo poučno in v Sloveniji se lahko ponovi!
anon-183847 sporočil: 15
Tudi jaz se bojim, da bo morala Bratuškova ubogati tiste, ki so jo nastavili. Spomnimo se samo Katerine Kresal, ki je morala marskikaj skriti in narediti za g. Senico.
Nekje v kotu upam, da se bo uprla , vendar v tem primeru jo bodo odstavili tako, kot so Pahor-ja. Žal LOBIJI, ki stojijo zadaj za LEVICO ne spustijo ničesar iz rok. Žal ne delajo za dobro Slovenije, ampak mislim, da je težko, ker je nekaj pritiskov tudi od zunaj.
Tako nimamo ne LEVICE in ne DESNICE, ki bi delala za dobro Slovenijo. Na vrh bi morali priti popolnoma novi obrazi - nepokvarjeni - če še sploh obstajajo.

Strani: 1