Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-167697 sporočil: 3.551
Zadnja sprememba: anon-167697 27.02.2013 23:13
Ne filozofirajmo preveč.

Na naslednjih volitvah bo Janša spet nazaj. Tako kot Berlusconi v Italiji. Vsaka država ima pač svojega desničarskega klovna, ki ga ljudje redno volijo - ne glede na rezultate dela. V Italiji sta taka klovna že kar dva, v Avstriji je to bil Haider, na Madžarskem Orban, v Franciji Le Pen, na Nizozemskem Geert Wilders itd. Do svojega vnovičnega zmagoslavnega povratka bo Janša s svojim zvestimi palčki poskušal še naprej škodovati Sloveniji, kje je to le mogoče. V pomoč mu bodo kadri, ki jih je v zadnjih tednih in mesecih nameščal po slovenskih javnih ustanovah. Pomagali mu bodo preko anonimk, preko objav ukradenih in ponarejanih dokumentov javnega značaja. Skratka, njegova nastavljena peta kolona nas bo v naslednjih mesecih in tudi letih še močno zabavala. Mediji bodo tega veseli, ostali prebivalci pa bomo to raboto drago plačevali.

Glede Šušteršiča. Če pogledamo samo gole rezultate njegovega ministrovanja, lahko ugotovimo le to, da so ena sama katastrofa. Vse kar je pred nastopom ministrske funkcijo zagovarjal, napovedoval, obljubljal, predaval ... ni izpolnil oz. uresničil. Dokočno je podržavil NLB, še prej jo je dokapitaliziral, zvišal je skoraj vse davke, Slovenija je bolj zadolžena kot kdajkoli prej, primanjkljaj je pokrival z Križaničevimi depoziti, obrestni pribitki so visoki kot še nikoli, čaral je z nekimi coco obveznicami, šel se je valutnega tveganja, BDP je v njegovem času strmoglavil, inflacija je med najvišjim v EU, bresposelnost narašča in narašča,... Aja, en "uspeh" si pa le lahko pripiše. Tajno in brez razprave je uspel podpreti EU direktivo o privatizaciji slovenske pitne vode. Za to pobalinstvo pa moraš res imeti jajca, pameti tako ali tako nima.

In zdaj jaz čisto resno sprašujem novinarko: "A se ona šali, ko v Šušteršiču vidi nosilca nove slovenske desnice?" Če se, se jaz tej šali nikakor ne morem smejati. Prej mi gre vse skupaj na jok.