Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

simona2 sporočil: 2.204
[1014JeLov]


PS: slabo manipuliraš. Kupi drek, če je to moderno. Jaz ga ne. (z drekom nisem mislil na šuškota, daleč od tega)
Kaj pa si mislil? In - ali si mislil? Ker v članku imaš na izbiro Šušteršiča ali pa Janšo. Ne ponujam ti Jankovića, celo povem ti, da ta ni prava izbira. Ne izražam se tako fekalno - kot se ti. Kaj si torej povedal o Šušteršiču in Janši? Kateri je drek? Mimogrede, povedal si tudi, da Šušteršič ni drek. Ali torej tako govoriš o Janši? Retorično vprašanje, seveda...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2027906

Strani: 1

anon-28393 sporočil: 3.368
Zadnja sprememba: anon-28393 27.02.2013 23:12
[simona2]
> [1014JeLov]
>
>
> PS: slabo manipuliraš. Kupi drek, če je to moderno. Jaz ga ne. (z drekom nisem mislil na šuškota, daleč od tega)

Kaj pa si mislil? In - ali si mislil? Ker v članku imaš na izbiro Šušteršiča ali pa Janšo. Ne ponujam ti Jankovića, celo povem ti, da ta ni prava izbira. Ne izražam se tako fekalno - kot se ti. Kaj si torej povedal o Šušteršiču in Janši? Kateri je drek? Mimogrede, povedal si tudi, da Šušteršič ni drek. Ali torej tako govoriš o Janši? Retorično vprašanje, seveda...
Očitno ti funkcionalna pismenost dela težave. Iz mojega pisanja je vsakemu funkcionalno pismenemu človeku jasno, da se drek ne nanaša na nobeno osebo. Ne nanaša se niti na Šušteršiča, niti na Janšo, niti na Jankovića, niti na... (vstavi poljubno). V oklepaju je namerno izposatvljen Šušteršič zaradi pozitivnega oziroma naklonjenega odnosa avtorja članka do dotične osebe (tudi sam imam glede na njegove javno izrečene besede do sedaj na načelni ravni precej dobro mnenje - z njim nikoli v praksi nisem delal, tako da govorim o načelni ravni). Beseda oziroma pojem drek je evidentno uporabljena kot ponazoritev topoumnosti tvojih bučk o modernosti, ki bi jih rada prodala v svojem članku.

Torej, da ne bo izgovor fekalnost:

Tudi Hitlerja so volili, ker je bilo pač moderno. Mislim, da ni potrebno posebej poudarjati, kam je vodila ta modernost. Upam, da ne boš zopet prikazala ves svoj "talent" in me spraševala, če Šušteršiča primerjam s Hitlerjem.

Saj pravim (pred kratkim komentiral sosednji članek) - članek "Namesto da bi bili klovni, so politiki" je le en odsev realnosti, pogosto smo priča tudi takemu : "Namesto da bi bili klovni, so novinarji".

Strani: 1