Zasebnost
5 min
Nemčija napoveduje milijardna vlaganja v kolesarsko infrastrukturo, kje pa smo v Sloveniji?
1 ura
Kako bodo v ljubljanski Energetiki zagnali proizvodnjo vodika
3 ure
Objavljamo seznam projektov gradnje javnih najemnih stanovanj po vsej Sloveniji
3 ure
Minister Maljevac do leta 2026 napoveduje gradnjo pet tisoč stanovanj, trenutno kaže na slabih 1.500
10 ur
V Avstriji in Češki smo preizkusili številko ena med evropskimi karavani 1
10 ur
Najbolj brani članki danes
11 ur
Simon Anko, BS: Digitalni evro ne bo ukinil gotovine
11 ur
Kaj trenutno delajo v največjih bankah pri nas: jih kaj skrbi?
12 ur
Kibernetska varnost: stoodstotne ni, potrebni so dobri sistemi za hitro zaznavanje napadov
12 ur
Od konca maja bo prijava v portal SPOT mogoča le prek SI-PASS
13 ur
Igre bodo. Bo tudi kaj kruha?
13 ur
Trije primeri: Kaj s presežki denarja počnejo slovenska podjetja? 4
13 ur
Top službe – AZN, Banka Slovenije, Kemijski inštitut, DHL, Knauf, Henkel, Krka, Helios ...
14 ur
Prek razpisa po tri tisoč evrov za podjetnice na začetku poslovne poti
14 ur
Kako bodo podnebne spremembe podražile vaše zavarovanje
15 ur
Kakšno startup okolje načrtujejo na gospodarskem ministrstvu do leta 2030
15 ur
Pri Oplu še vedno odločeni za električni prehod 1
15 ur
Tovarna olja Gea: lani z izgubo, kaj pa letos?
15 ur
V LTH Castings so bili v minulih dneh tarča kibernetskega napada
15 ur
Omejitve pri Airbnbju: ljubljanski župan Janković trenutno ne vidi razlogov za njihovo omilitev

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-16741 sporočil: 3.984
[rubec]
> [tekavec]
> "Na ulici me ljudje ustavljajo in sprašujejo, ali bi bil mandatar. Videli so me na televiziji, da lepo govorim, pravijo."
>
> Dijošanto, tole na las spominja na mojo pokojno nono! Ko so pri njih doma na stara leta dobili televizijo in se ni mogla načuditi, kako Đu Vej v torek še zmeraj strelja kombojce, čeprav ga je eden v nedeljo zadel direkt v čelo, je ob pol osmih (takrat je bil TV Dnevnik še ob tej uri) strogo motrila dogajanje, na koncu pokomentirala: "Marije devična, ta ima pej tku lejp ghlas!"
>
> Zatorej, vsi vsi na predčasne projektne volitve: Marka Goloba za rezidentnega vremenarja nacionalke!

Hehe, lupčka tvoji noni katero sem prepričan nisi mogel med Bonanzo nekaznovano nadlegovati v smislu nona, kej mi lohkor nardiste en taku velik panin ki ga ima Toni, nego tekavec, morda imaš idejo kako je možno te falote sploh videti na ulici, kaj šele ustaviti in spraševati, ko pa vsi vemo da se premikajo izključno v zatemnjenih audijih. A to ljudje čakajo pred njihovimi bivališči, da zvečer odvržejo smeti, povečini oklepe od škampov ki baje neznosno smrdijo, v kanto? Namreč, po mojem mnenju jih je le takrat možno videti peš.
Lupčka bom kakopak prenesel in ja, dobro si zgruntal nono! Mi je z velikim veseljem naredila tudi frtaljo, če je bilo treba, ampak med Bonanzo nikarte ne, pa takisto ne med Majk Bonđornom in Zanejtkarco.

Za te falote je pa imel nono eno samo besedo - buđoti. Opremljeno še s sočnimi pridevniki, ki jih zavoljo očuvanja bruto narodove zaloge sluha ne bom tukaj omenjal. Ena njegovih legendarnih izjav je bila, da je Zemljarič zaj'bau Vipavsko dolino, kr je narjedu kolhoze szi naših njiu, prasc hudičou.

Pigeon ima torej srečo, da ga nono ni poznal. Kroži pa po mestu urbana legenda, da je bila ena sama samcata priložnost, ko se ga je dalo začopatiti na ulici, pravzaprav na parkirišču in tudi vzpostaviti the first contact, ker je bil nekolikanj zmeden - ko se je usedel v Audija na zadnje zice, kjer je pričel lepiti folijo za temne šajbe, ki jo je poceni dobil prek Salomoncu, je vmes pozabil, da šofer ne sodi v paket S-line in je izmučen od lovljenja mehurčkov pod folijo obležal, nato pa le skužil, da spredaj ni nikogar in jel prestavljati svojo mikro geolokacijo.

No, in takrat je vskočil Slak in že hotel vprašati, če ima res tako lep glas, ko je zapiskalo v ušesu in mu je uspel reči le še "več pa po oglasih".