Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.930
Zadnja sprememba: najobj 18.02.2013 20:09
[petunia]
> [Gustl]
> > [petunia]
> > > [Gustl]
> > > > [dpd]
> > > > Kaj je avtor hotel povedati? Ne vem, ali ne razumem, ampak meni je jasno, da oni ne bodo brskali po obdobju 2005-2009, ker bo to počel državni svet. Kaj bi tukaj bilo lahko tako bombastičnega (razen naslova članka). lp
> > >
> > > Se ti ne zdi nič nenavadnega, da narediš komisijo, ki preiskuje posle od leta 1992 do danes, vmes pa spustiš obdobje, ko je vodil vlado tvoj šef?
> >
> > Če bi Tanko preiskoval tudi obdobje 2005-2009 bi pa seveda sledil plaz očitkov, da preiskujejo sami sebe, da želijo pomesti pod preprogo, da to ni higienično, da je v nasprotju s parlamentarno prakso, da gre za kršenje demokratičnih norm, da je skrajno neetično in nemoralno in blablabla.
> >
> > Že 100x videno in slišano.
> 1) ven pride, da bo Tanko preiskoval vse, samo obdobja pod Janšo ne.
> 2) to je nenavadno, zato se pozanimamo, zakaj tako
> 3) pravijo, da ne zato, ker za to obdobje je pa že ena komisija (tu sicer ni nujno vse čisto tako, še delamo).
>
> Če prav razumem, se ne bi smeli pozanimati in objavit, zakaj ne bodo preiskovali še tega obdobja. Še več, o tej temi sploh ne bi smeli niti bu rečt, ker je nekoliko nenavadno in lahko meče slabo luč na NAŠE. A tako?
Ne, ne razumeš prav.

Sploh se nisem obregnila ob to, da pišete o tej temi, čeprav bi raje prebrala celovito informacijo, namigovanje da Tanko zavaja, še preden ste dobili
odgovor DS in DZ je malo za lase privlečeno.

Odzvala sem se predvsem na mnenje, da je nenavadno, da komisija ne bo preiskovala obdobje 2005-2009.

Mnogim bi se zdelo nenavadno, da ne uporabim še kakšne druge besede, če bi to obdobje preiskovali. V tej državi Sds ne more ničesar narediti prav.
... čuj, toti Tanko sploh ne zavaja, ampak preprosto nima pojma ... khmm, ali pa imamo pri nas po novem dva parlamenta, ker Tanko namreč govori o dveh parlamentarnih komisijah ... no, in če imamo dva parlamenta, me zanima, kdaj bo predsednik onega drugega parlamenta predlagal ukinitev totega prvega parlamenta, tako kot je predsednik totega prvega parlamenta predlagal ukinitev onega drugega ... ja, seveda samo zato, da toti Tanko ne bo več zmeden, če še nekako razumem, da so zmedeni njegovi navijači in navijačica na totem forumu ...

P.S.: pizda, kje jaz živim ...