Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

zav sporočil: 736
Sporočilo s tiskovne konference bi lahko povzeli: "Mi se mamo fajn, kaj vas boli k... za naše bonitete, nagrade, avtomobile, golf, dopuste, pa saj vendar "vodimo" največjo sistemsko državno banko... co-co obveznice so itak vaše (in ne od uprave), saj ste z vložkom postali ponosni lastniki "naše" največje banke... mi se trudimo in smo že oslabili portfelj in pripravili za nekaj mrd eur slabih terjatev (sr.anja), ki so ga ustvarili (kot vedno) predhodniki in se bo porazdelilo tudi med vse nas (zaradi formalnosti pa bo interna slaba banka začasno delovala zunaj NLB-ja kot d.o.o)... izguba je delo predhodnikov, s tem nimamo nič...če pa hočete, da zadihamo s polnimi pljuči, kot bi bilo najbolje za vas, pa izpljunite še kakšni 2 mrd eur - saj veste, da dober posel vendar ne more biti brezplačen. Do zaključka mandata pa želimo mir, saj moramo še kar precej zadev analizirati, identificirati, strateško opredeliti, kadrovsko ojačati in postoriti še precej drugega, kar pa vi ne morete razumeti... lp, Uprava"

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2013098

Strani: 1

anon-245582 sporočil: 5.963
Zadnja sprememba: anon-245582 18.02.2013 15:33
+
"Mi se mamo fajn, kaj vas boli k...
-------------------------------------
www.youtube.com/watc...k109KsnlFg

Pardon, napačna povezava.

www.youtube.com/watc...hTtBB0Cl2M

P. S. Problem je, ker se to dogaja 22 let.

Strani: 1