Zasebnost
6 ur
NGEN iz Žirovnice bo v Nemčiji gradil hranilnike energije za energetskega giganta Uniper
6 ur
Velikokolesni skuter za skok iz cone avtomobilskega udobja
6 ur
Slovenija je v Alžiriji odprla veleposlaništvo, Sonatrach bo Geoplinu dobavljal več plina
7 ur
Najbolj brani članki danes
10 ur
Kaj se skriva v milijardah, ki bodo šle za obnovo po poplavah 1
11 ur
Reforma JPP: julija vklapljamo nov sistem upravljanja potniškega prometa. Bo kaj bolje in kako bo ob navalih upokojencev?
11 ur
Eksperimenti z zdravstvom 4
12 ur
Davčne spremembe: popravki za peščico kadrov, višji vstopni prag v sistem DDV ... 1
12 ur
Moj obraz se bo postaral zelo počasi, napoveduje algoritem
12 ur
Reuters: Savdska Arabija namerava prodati delež v Aramcu
13 ur
Spiegel: 80 odstotkov Nemcev bi delalo štiri dni na teden, a ekonomisti opozarjajo, da to ni vzdržno 4
13 ur
Potrjeno: dividenda Save Re je 1,75 evra na delnico
14 ur
Vlada predlaga nakazilo 25,5 milijona evrov republiškemu stanovanjskemu skladu
14 ur
Ljubljanske mlekarne: Osredotočeni bodo na projekte, ki prinašajo visoko dodano vrednost
14 ur
Delavska hranilnica bi delila dvojne dividende glede na lani izplačane
15 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
15 ur
Bodo v ljubljanskem Kotu proizvajali biometan in ga vtiskovali v plinsko omrežje?
16 ur
Kako Kitajska utrjuje svoje gospodarstvo za vojno z zahodom 5
16 ur
DAF predstavlja spletno platformo za upravljanje voznega parka
17 ur
Cinkarna Celje: Modra zavarovalnica želi v nadzornem svetu Tomaža Berločnika

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-28393 sporočil: 3.368
[adana]
> [1014JeLov]
Kot tretje ne preusmerjaj fokusa, še zmeraj čakam odgovor na moje trditve o tvojih kontradiktornih trditvah



Saj sem ti odgovorila,če ne razbereš odgovora, Bog s tabo!
Tisto tvoje razumevanje vzroka in posledice je preveč zafiksirano.
Vedno ko je stvar posledica v nekem dogajanju, je v kasnejšem tudi vzrok.
Kapiš!
Glej se mi ne da več debatirati, ker vidim,da si, kot sem omenila preveč zafiksiran. Dečko je treba tudi razmišljati s svojo glavo ,ne samo podajati lajne nekoga kvazi pomembnega.(mogoče nekoč je bil ,ampak svet se spreminja)
Res argumenti "kompetentni" do neba in še naprej.

Ko zmanjka argumentov - pomaga samo še bog, mar ne?

Če najdeš enega na forumu, ki razume tvojo vzorčno-posledično logiko ti že vnaprej čestitam:

"Vedno ko je stvar posledica v nekem dogajanju, je v kasnejšem tudi vzrok."

Gremo forumaši, kdo razume tole skrpucalo?

"ne samo podajati lajne nekoga kvazi pomembnega.(mogoče nekoč je bil ,ampak svet se spreminja)" - bi me ti rada prepričala, da recimo danes dobiček ni enak razliki med prihodki in odhodki, ker se svet spreminja? Morda danes dolg ni več dolg, ker se svet spreminja? Ker se svet spreminja tveganj več ni, kot je to trdil nekdo, ki je bil nekoč "kvazi" pomemben?