Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Vse o lovski karieri Jureta Jankovića

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-298799 sporočil: 1.950
[Glavni forum] Tema: Vse o lovski karieri Jureta Jankovića
[#2010874] 15.02.13 23:41 · odgovor na: anon-184513 (#2009645)
Odgovori   +    2
Nesporazum! Da strelja kozle in to dobro, je bilo mišljeno, da dela atu probleme in blamaže na vseh koncih - skratka enfant terible- kar je seveda posledica vzgoje otroka v izobilju denarja, ne pa starševskega ukvarjanja z njim, kar se seveda vrača atu kot bumerang v obliki Jurčkovih škandalov. Tistega o grožnji novinarju, nisem niti imela v mislih. In če mene vprašaš, je tale Jurček popolnoma zgubljena duša, življenje pa mu je uničil ata najprej z dokazovanjem kako se da z denarjem kupiti vse, tudi spričevalo, potem pa ga je še podlo zlorabil za svoje finančne goljufije.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2010874

Strani: 1

anon-184513 sporočil: 3.006
[Glavni forum] Tema: Vse o lovski karieri Jureta Jankovića
[#2013337] 18.02.13 17:15 · odgovor na: anon-298799 (#2010874)
Odgovori   +    0
[Florenca]
Nesporazum! Da strelja kozle in to dobro, je bilo mišljeno, da dela atu probleme in blamaže na vseh koncih - skratka enfant terible- kar je seveda posledica vzgoje otroka v izobilju denarja, ne pa starševskega ukvarjanja z njim, kar se seveda vrača atu kot bumerang v obliki Jurčkovih škandalov. Tistega o grožnji novinarju, nisem niti imela v mislih. In če mene vprašaš, je tale Jurček popolnoma zgubljena duša, življenje pa mu je uničil ata najprej z dokazovanjem kako se da z denarjem kupiti vse, tudi spričevalo, potem pa ga je še podlo zlorabil za svoje finančne goljufije.
Ne jemlji si moje izjave k srcu, samo šalil sem se.

Strani: 1