Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek V trezorju županovega sina je ostala le tišina

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
[Smudlek]
Mimogrede, kako kaj lastnik gleda na takole zapravljanje. Pa ne mi nakladat o ognjevarni omari za pomembne dokumente, ker tole ni več niti varno, takole razturano.
Iz prve roke, vceraj ves dan sedel z njimi in smo tudi skupaj tole spremljali: "great story, you don't get such opportunity every day"... In potem se malo debate in idej, kako bi lahko to investicijo se bolje izkoristili.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2010013

Strani: 1

anon-226535 sporočil: 2.703
[Glavni forum] Tema: V trezorju županovega sina je ostala le tišina
[#2010702] 15.02.13 18:42 · odgovor na: Gustl (#2010013)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-226535 15.02.2013 18:44
je, rajt. in potem si se zbudil....
anon-306067 sporočil: 91
[Glavni forum] Tema: V trezorju županovega sina je ostala le tišina
[#2010815] 15.02.13 21:32 · odgovor na: Gustl (#2010013)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-306067 15.02.2013 21:36
[Gustl]
> [Smudlek]
> Mimogrede, kako kaj lastnik gleda na takole zapravljanje. Pa ne mi nakladat o ognjevarni omari za pomembne dokumente, ker tole ni več niti varno, takole razturano.

Iz prve roke, vceraj ves dan sedel z njimi in smo tudi skupaj tole spremljali: "great story, you don't get such opportunity every day"... In potem se malo debate in idej, kako bi lahko to investicijo se bolje izkoristili.
Nimam obcutka, da ste znali tole zgodbo obrniti v kakrsenkoli profit. Niti vsebinsko, niti kesovno. In lastnik vam je na lep nacin dal vedeti tocno to. Great but missed opportunitiy.

Ps: nalil sem se srebrne penine....
anon-106712 sporočil: 3.698
[Glavni forum] Tema: V trezorju županovega sina je ostala le tišina
[#2012480] 18.02.13 09:52 · odgovor na: Gustl (#2010013)
Odgovori   +    0
[Gustl]
> [Smudlek]
> Mimogrede, kako kaj lastnik gleda na takole zapravljanje. Pa ne mi nakladat o ognjevarni omari za pomembne dokumente, ker tole ni več niti varno, takole razturano.

Iz prve roke, vceraj ves dan sedel z njimi in smo tudi skupaj tole spremljali: "great story, you don't get such opportunity every day"... In potem se malo debate in idej, kako bi lahko to investicijo se bolje izkoristili.
Se priporočam o obveščanju, kako se bo investicija povrnila, oz. še bolje, kako bo prinesla plus. Mimogrede, nisem vedel, da se Finance ukvarjajo tudi z oplemenitenjem na dražbi kupljenih zadev, nekako sem mislil, da jim je žurnalizem osnovna dejavnost, s katero naj bi se ukvarjali. Ne vem, zakaj mi pridejo na misel razni tajkunčiči, ki so potem, ko so iz osnovne dejavnosti začeli skakati v vse žive posle, firmo uspešno pripeljali na kant.

Strani: 1