Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-10003 sporočil: 2.478
Zadnja sprememba: anon-10003 14.02.2013 03:40
[foore]
> [ogo]
> To je pa biznis, ki se splača. Nakažeš si par milijončkov državnega denarja preko prijateljskih firm, za kazen plačaš par jurčkov. Je cenejše kot novi davek na finančne transakcije.

Za isto zadevo pa ne moreš biti dvakrat kaznovan.....

Sodišče, sodniki, ali sploh veste, kaj, katero zadevo in za kaj ste tako odločali...........
Kot bi rekel pokojni Mladen Delić v stari jugi ,ko je JU dala gol v zadnji minuti-mislim da Radanovič,pa ljudi moji- da li je to sploh moguće,pri nas v Sloveniastanu je vse mogoče.

Npr. jaz sem imel težave z Opankovićevim mestnim redarstvom,da sem KAO ugotovljenega dne vozil,kao neka benz kola za kao 100 eur prehitro....na ugotovljenem mestu, da se razume!!!.
Imel sem možnost,da sem si gratis zrihtal zahtevo za sodno varstvo,klub temu,da je bila sodba v imenu ljudstva meni ugodena,se ne morem znebiti občutka sodstva,da te na takšen način lahko zjebejo bilo koga v SLO!!!!brez pravne podlage .Očitno bilo kateri uradnik ima 5 min. časa lahko iz reg. vzame poljubne podatke in le te DA sodišču in te tretirajo POTENCIALNO za kriminalca oz. kot mene obdoženca!!!!
Pa če naš pravosodni sistem ni nor............skratka na koncu sodba v imenu ljudstva izpade tako,da si lahko srečen,da gredo stroški v breme proračuna,človek je pa lahko
spet srečen,da ugotovljenega dne,ni bil na določenem mestu,kaj šele,da bi vozil blagovno znamko,katere še nikoli ni imel v življnju!!!!......sosedi pa veseli,lej ga spet nekaj mučka... poštar press....banda
sodniška i opet nikome ništa plačamo pa itak vsi.....